Socialized Food – fıstıksız, plastik peynir yaşamına doğru sessiz adımlar.

Uzun süredir aile işletmesi olan restoranlar kapandıkça, büyük ikram etkinlikleri iptal edildiğinden veya küçük bir gruba indirildiğinden, iş etkinlikleri ortakların toplu olarak konferanslara gitmesini durdurdukça – kongre merkezlerinde, otellerde menü ihtiyacını ortadan kaldırır – ve bunlar sadece birkaç örnektir – AMA tüm bu geleneksel, uzun süredir devam eden, yüksek hızlı yemek trenleri yemek rayları boyunca uçmayı bıraktıkça – BÜYÜK bir gıda talebi olan bir alan var gibi görünüyor. Nerede? Hükümetten Talepler. Hükümet gıda programlarına, yukarıda bahsedilen özel gıda endüstrilerinden daha fazla gıda aktarılıyor.

Geçen yıl büyük şirketler için bir yemek şirketi olsaydınız – 2020’de şimdi geçimini sağlamanın garantili tek yolu, hükümetin yemek menünüze ihtiyacı olduğunu söylediği kişileri beslemek için oradaki hükümet programlarından birine hizmet vermektir. Ve fıstık yağı içeriğinizi beğenmezlerse, onu onaylı içerik listesine değiştirmenizi sağlarlar.

Sosyalleştirilmiş yiyecek dağıtımına ve sahte peynirlere doğru yavaş ve kasıtlı adımlar.

“Socialized Food – fıstıksız, plastik peynir yaşamına doğru sessiz adımlar.” üzerine 18 yorum

1. Düzce merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sağolun 07-09-2020 11:53:47

2. Yalova merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 07-09-2020 15:31:40

3. Kars merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 15:48:43

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:35:11

5. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 05-10-2020 10:32:54

6. Balıkesir merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 07-10-2020 14:01:52

7. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:28:15

8. Bayburt dan kimler var. Socialized Food – fıstıksız, plastik peynir yaşamına doğru sessiz adımlar. . selam arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 263

Yorum yapın