Soğuk İç Savaşta mıyız?

Her gün, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı hakkında trend olan en az bir olumsuz şey var. Bir vatandaş olarak, ya trump’tan nefret etmeniz ya da onu sevmeniz bekleniyor, aralarında hiçbir şey yok. İki taraf arasındaki nefret, büyük bir bilgi savaşıyla sonuçlandı ve yanlış bilgi en büyük silaha dönüştü. Siyasi yelpazenin her iki tarafını da etkileyen ve insanları taraf tutmaya zorlayan kaynaklar var. Eğer kayıtsızsanız, “sorunun bir parçasısınız” demektir. Amerika Birleşik Devletleri’nin yarısı yarısını ırkçı, nefret dolu ve bağnaz olarak nitelendiriyor. Cumhuriyetçiler liberalleri beyin ölü MSM yeme makineleri olarak nitelendiriyorlar. Bu yaklaşan seçim Amerika Birleşik Devletleri’nde bir SİVİL SAVAŞI tetikleyebilir. İki tarafta da. Bir Biden başkanlığı, Trump’ın yeniden sayım talep etmesini ve kimin ne olduğunu bilmesini sağlayarak kargaşaya hakkı gönderecektir. Trump tekrar kazanırsa … iyi … Solun 4 yıl daha alacağından şüpheliyim. Özellikle trump karşıtı kampanyaya döktükleri parayla.

Not; – “Komplo teorileri” ile ilgilenenler, Ingersoll Lockwoods’un “Son Başkan” adlı kitabına bakın. O, halkın cumhurbaşkanlığı ile “besleneceğini” ve rolün kaldırılacağını, sadece iki hükümet kolunun kalacağını söyledi. Bunun büyük bir kısmı zaten farkındasınız😉.

“Soğuk İç Savaşta mıyız?” üzerine 26 yorum

1. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-07-2020 00:24:39

2. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2020 11:10:28

3. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım 31-07-2020 11:57:48

4. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 04-08-2020 19:28:31

5. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-08-2020 02:01:23

6. Çanakkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-08-2020 20:25:32

7. Ankara merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-08-2020 11:37:32

8. Edirne merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 01-09-2020 11:15:44

9. Kars merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 15-09-2020 11:28:39

10. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım 04-10-2020 14:05:09

11. Kayseri dan kimler var. Soğuk İç Savaşta mıyız? . Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 126

Yorum yapın