Bu rahatsız edici görüntü, Los Angeles’ın “Homebound Operasyonu” nun bir parçası ve LA County Şerif Departmanı, “evsizlik yaşayanlar da dahil olmak üzere toplumumuzdaki en yetersiz temsil edilen, eve bağlı ve yetersiz hizmet alan engelli sakinleri aşılamak için tasarlanmış bir program.

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=231683

Author

31 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 133

2. Uşak dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , Hasan – 78

3. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler 14-04-2021 20:06:54

4. Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 186

5. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 21-04-2021 02:04:54

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 141

7. İstanbul dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sağolun , doruk – 263

8. Çankırı dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Merhabalar web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 487

9. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 173

11. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun 07-05-2021 02:37:03

12. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, teşekkürler

13. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

14. Burdur dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . selamun aleyküm web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 6

15. Sivas merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, tebrikler 21-05-2021 19:20:08

16. Aydın dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, saolun , gaye – 350

17. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 19

18. Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

19. İzmir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, teraziye tıkladım 07-06-2021 00:58:49

20. Kahramanmaraş dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 333

21. Trabzon merkezden ben . Mrb bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 14-06-2021 22:21:38

22. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler

23. Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, saolun , gaye – 354

24. Osmaniye dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım , emin – 336

25. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Balıkesir merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:09:33

27. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 08:22:49

28. Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link