Bu rahatsız edici görüntü, Los Angeles’ın “Homebound Operasyonu” nun bir parçası ve LA County Şerif Departmanı, “evsizlik yaşayanlar da dahil olmak üzere toplumumuzdaki en yetersiz temsil edilen, eve bağlı ve yetersiz hizmet alan engelli sakinleri aşılamak için tasarlanmış bir program.

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=231683

Author

8 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 133

2. Uşak dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , Hasan – 78

3. Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler 14-04-2021 20:06:54

4. Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 186

5. Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 21-04-2021 02:04:54

6. Bu konu : ” Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 141

7. İstanbul dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sağolun , doruk – 263

8. Çankırı dan kimler var. Şok Videosu: Eyalet Çapında ‘Eve Dönüş Operasyonu’ Programında Polisler Özel Gereksinimli Kızları Zorla Aşıladılar . Merhabalar web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 487

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link