Bunu kısa tutacağım çünkü bir dakikalığına uyandım. Google’da sokak lambalarına bakarken bir rüya gördüm. Şimdiye kadar çok heyecan verici şeyler… bunun neden benim rüyam olduğundan emin değilim, öyleydi. Evimde çevre düzenlemesi yapıyoruz. Her neyse, şimdi uyandım ve Google’da gerçekte ne olduğunu kontrol etmeye karar verdim.

Garip olan kısım da bu… Tamamen aynıydı. Alibaba’nın ticari direkleri satmasından, eBay’de gerçek lambaların listelenmesine kadar. Fiyatlar, modeller, hatta tam olarak resimde. Biraz korktum.

Daha önce hiç sokak lambalarına bakmadım, kesinlikle uyuyordum, ambiyans ya da diğer uyku yardımcıları yoktu. Rüya görürken internette arama yapmayı hiç denemedim. Aslında birçok kez berrak rüya gördüm.

Eğer lusid rüya görebiliyorsan, kendin denemeni tavsiye ederim.

23 Comments

1. Osmaniye merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 09-06-2021 12:46:23

2. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 230

5. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 02:03:39

6. Ağrı dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 313

7. Artvin dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Mrb sayfa valla iyi, face de paylaştım , mehmet – 236

8. Eskişehir dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 399

9. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 453

10. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Edirne dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , banu – 189

12. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

13. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım

14. Van dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 164

15. Edirne dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Merhaba herkese siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , – 134

16. Elazığ dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Merhaba siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , ziya – 76

17. Adana dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 129

18. Kocaeli dan kimler var. Sokak lambaları, paralel rüya evreni. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , ahmet – 132

19. Bu konu : ” Sokak lambaları, paralel rüya evreni. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 436

Write A Comment