bu konuda bilgisi olan var mı? Az önce bazı yerlerin sokak lambalarını siyah ışıklarla değiştirdiğini duydum. sözde sivri damarlar siyah ışıklar altında parlıyor. Bunun birinin durumunu bilmek ve ayırmak için başka bir ağırlık olduğunu varsayardım. Teşekkürler!

Author

15 Comments

1. Amasya dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Mrb siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 281

2. Bu konu : ” sokak lambalarında siyah ışıklar ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 132

3. Ardahan dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , – 298

4. Bu konu : ” sokak lambalarında siyah ışıklar ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 414

5. Iğdır dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 22

6. Kilis dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 386

7. Aydın merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-08-2021 14:51:38

8. Nevşehir dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Selam herkese web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 43

9. Çorum merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:02:05

10. Muş dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, face de paylaştım , ali – 120

11. Bu konu : ” sokak lambalarında siyah ışıklar ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 423

12. Kırşehir dan kimler var. sokak lambalarında siyah ışıklar . Merhaba herkese web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 229

13. Bu konu : ” sokak lambalarında siyah ışıklar ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 224

14. Bu konu : ” sokak lambalarında siyah ışıklar ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 456

Write A Comment