Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor?

Geçen ay akıllara durgunluk veren bir şey olmadı, ancak Pentagon’un UAP görev gücü ile ilgili son makaleler ve DeBrief.org ile devam eden bazı gelişmelerin sol medyadan 0 haber aldığını fark ettim.

Fox haberleri, günlük postalar ve pek popüler olmayan diğer bazı satış noktalarının yanı sıra bunu da ele aldı. Bu can sıkıcı bir durum çünkü arkadaşlarımı son olaylardan ne zaman aydınlatmaya çalışsam, sadece CNN veya MSN tarafından yazılırsa inanca hemfikir görünüyorlar.

Bu haberden bahsedilmemesinin bir sebebi var mı? Tanımlanamayan Ariel Fenomeni bir komplo değildir ve en azından hava trafiğinin ve havacılık endüstrisinin güvenliği için bir tehdit olarak görülmelidir.

Obama, sadece birkaç gün önce, istendiğinde, gülümseyerek ve başını sallayarak UFO’lar hakkında bildiklerini itiraf edemeyeceğini söyledi. Artık Obama’nın Starbucks’ta bir kahve sipariş edebileceğini ve CNN’in önümüzdeki 2 ay boyunca her yerde olacağını biliyorum. Nasıl olur da böyle bir konuyla ilgili olarak paylaşamayacağı gizliliği kaldırılmış bilgileri tuttuğunu ve herhangi bir kaynaktan bir gözetlemenin olmadığını kabul ettiği mutlak bir bombayı düşürür?

UFO’ların onlarca yıldır ortak bir konu olmasına rağmen, bu yıl sınıflandırmadan önce bile, hayatın her kesiminden insanlar fenomenlere tanık olsa da, medyanın böyle bir ifşanın yapabileceğini bildiğine dair korkunç bir sinsi şüphem var. hepimizi bir araya getiren şey olacağız ve bu nedenle medyanın amacı bunun olmamasını sağlamak için bir bölünmeye neden olmak olacaktır.

Bunun yarış tuzağına düşemeyecekleri birkaç şeyden biri olduğunu biliyorlar ve bu nedenle bizi konuyla ilgili ırksal gerilimleri bütünleştiren ve teşvik eden makalelerle bombalayamazlar. Kendimize bunu hatırlatalım. UFO’ların cinsiyetçi, ırkçı ya da sınıfçı olduğunu söyleyerek bizi birbirimize karşı kışkırtamayacak tek şey budur. Bunun yerine dezenformasyon ve kasıtlı cehaletle bizi birbirimize düşürürler.

Ve bunu nasıl yapıyorlar?

1. Kanıtları, sınıflandırmayı kaldırmayı, bunların tanık olduğumuz “dünya dışı araçlar” olduğuna dair Pentagon’un gerçek kabulünü göz ardı ederek. Hepsini görmezden gelin çünkü haberlerde yoksa, doğru olamaz. Dikkate almayın, gömün ve saklayın. Sınıflandırmanın kaldırılması nedeniyle rapor etmek zorunda kalırlarsa, popüler anahtar kelimelerden bahsetmeden rapor ederler ve bunun yerine “dünya dışı araçlar” veya “doğal olmayan yıldızlararası uzay nesnesi” gibi terimler kullanırlar, böylece “Ufo” veya “arama sırasında hiçbir makale alınmaz. Uap “yazarlar ve daha sonra makalenin yayınını birbiri ardına bir koz haber telaşı ile seyreltebilirler, bir yandan da farklı kelime dağarcığının gücüyle kendilerini ufo grubundan ayırırlar. Bir örnek, hem sağcıların hem de solcuların aynı insanlardan nasıl nefret ettikleridir, sadece sol kanat onları çağırır. “Ataerkillik“ve doğru”Seçkinler”. Bölücülük araya girmeden önce “Adam” olarak biliniyorlardı. Her iki grup da çoğunlukla kurbanlara cinsel tacizde bulunan ve fakir adamı fakir tutan beyaz yaşlı erkeklerden oluşuyor, ancak “Ataerkillik ayrıcalığı olmayanların ilerlemesini engelliyor!” Demek arasında büyük bir fark var! ve “Elit, alt sınıftaki herkesin başarılı olmasını engelliyor!” Ama her neyse …

2. Bırakın sağcı medyanın konuyu ele geçirmesine izin verin, çünkü bilirler ki, bu tür aptallıkları yayınlayan tek medya kuruluşu Fox ve Daily Mail ise, biri kaçınılmaz olarak güvenilir bir kaynak istediğinde bu iki kişi arasında bir bölünmeye neden olmak için yeterli olacaktır. Fox haber logosunu gördüklerinde, anında tepki vermeleri, makalenin katalizörünü sağcı bir komplodan başka bir şey olarak görmeyecektir. Bu nedenle, makaleyi kaynak olarak gönderenin aynı zamanda bir sağcı olduğuna ve güvenilmemesi gerektiğine dair miras alınan bir inanca yol açar.

3. Bu, benim gibi, devam eden hilelerin farkına varan sol eğilimli bir Y kuşağı için işleri zorlaştırıyor. Sorun şu ki, UAP’ler artık komplo olmasa da, şu anda üzerinde bulunduğum bu meta konu. Sol kanadın bu nedenle haber yapmamayı seçip seçmediğini gerçekten bilmiyorum, ama bu başlı başına bir komplo olduğu için, sol / sağ terminolojisini saçma sapan kullanmak zorunda kalmadan spekülasyon bile yapamıyorum. beni bir sağ kanat oyuncusu gibi gösteriyor ve bu yüzden tekrar başa dönüyor.

Bizi mat ettiler, belgeleri paylaşırsak insanlar okumaz. “Güvenilir” haber kaynaklarını paylaşırsak, insanlar sağcı olduğu için okumazlar. Onlara neden tek “güvenilir” haberin belirli bir medya demografisinden geldiğini bildirirseniz, o zaman insanlar bizi komplocu olmakla suçlayacaklar ve bu nedenle onları eğitmeye çalıştığımız konu hakkında aynı algıya sahip olacaklar.

Sol eğilimli bir kızdan dışarıdaki sağ eğilimli komplo teorisyenlerine – bunun bizi hiçbir noktada bölmesine izin vermeyin. Bu, bir komplodan, bir parçası olduğumuz için kendimizi şanslı saymamız gereken bir zaman çizelgesindeki çok gerçek bir duruma giden tek şeydir. Uzaylı yaşama inansanız da inanmasanız da, kendinize UAP’lerin mutlaka dünya dışı olmadığını hatırlatın ve kendinizi şüpheci bir tartışmanın içinde bulursanız, belki de Nimitz karşılaşmasının ham video görüntülerini göstermek, daha çok veya tarafsız bir yaklaşım olacaktır. güvenilmez görünebilecekleri bir haber kaynağı.

“Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor?” üzerine 17 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-12-2020 02:35:09

2. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, saolun , memo – 184

3. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , gaye – 410

4. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden güzel, sağolun , – 175

5. Iğdır dan kimler var. Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, saolun , ali – 141

6. Gaziantep dan kimler var. Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? . Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 284

7. Balıkesir dan kimler var. Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? . merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 181

8. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 230

9. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 32

10. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 383

11. Bu konu : ” Sol görüşlü medya neden son UAP / UFO haberleri hakkında haber yapmıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 137

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link