Herkese merhaba, az önce dünyanın seçkinlerinin hepsinin sol gözlerinin nasıl yaralandığına dair bir yazı gördüm, bu da muhtemelen bir tür “gizli kulüpte” oldukları anlamına geliyor. İşte bir Fotoğraf Örnek olarak.

Bence bu, geri kalanımızı karanlıkta ve kontrol altında tutarken, bir üyeyi evrenimizin sırlarına ve Dünya’nın ötesindeki bilgisine başlatmak için yapıldı.

Meditasyonda üçüncü göz bir yansıma sol gözün menekşe / mor renklidir. Üçüncü göz, daha yüksek bir anlayışa açılan bir kapıdır ve% 1’i bunu bir kez daha bilir, özellikle de 1 dolarlık banknotun arkasında her yerde görebilirsiniz.

Benim kısa bak Blog, dışarıda bir Tanrı ya da daha yüksek bir güç olduğunu gösterir çünkü bize tasarlandığımızı gösterir.

Özetlemek gerekirse,% 1 bir Tanrı’nın veya daha yüksek bir gücün varlığından haberdar ve onu geri kalanımızı “mağaralarda” tutmak için kullanıyor.

Yakın zamanda Vril parazitini ve bunun nasıl morarmaya neden olabileceğini okudum; ancak teoriye çok aşina değilim.

Kanımca, meditasyon sırasında üçüncü gözün yansıması daha olasıdır çünkü bazen bir prizmada da görünür ve Mısırlılar piramitleriyle tanınırlar. Sanırım her iki teori de oldukça uyumlu.

Her neyse, Vril paraziti hakkında daha fazla bilgisi olan var mı? Ve orada bir Tanrı veya daha yüksek bir güç olduğunu kesin olarak biliyorum çünkü biz tasarlandık. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Sol Gözde Morarma ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 194

2. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler

3. Çanakkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 04-03-2021 02:12:12

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sol Gözde Morarma ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 355

5. Zonguldak dan kimler var. Sol Gözde Morarma . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 300

6. Rize dan kimler var. Sol Gözde Morarma . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 161

7. Karabük merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 13-03-2021 22:30:24

8. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Isparta dan kimler var. Sol Gözde Morarma . Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 325

10. Artvin dan kimler var. Sol Gözde Morarma . Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 359

11. Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. Sinop dan kimler var. Sol Gözde Morarma . selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 386

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sol Gözde Morarma ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 307

14. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

15. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link