Psikoloji tarihsel olarak davranışları aileye ve ondan önce etnik gruba kadar izler. Modern veri toplama, farklı etnik demografik yapıların sergilediği farklı davranışları izler. Kültür, siyasetin akış yönündedir ve kültür, grubun etnik kimliğinin akış aşağısındadır.

Devam edebiliriz, ancak bunları kabul edersek, muhafazakar kapitalist sanayici İsrail’in ekonomik sömürü ve bir Amerikan halkının eriyen pota birlik ideolojisini kucaklamaması mantıklı hale gelir. Oligarklar tarafından sömürülen bir kişi yerine, kendi kendimize farklı bir grup belirlemeyi ve oligarşiye direnmeyi seçebiliriz. Eğer bunu yaparsak, ABD Demokrat Partisi ile Cumhuriyetçi tek millet ekonomi partisinden daha uyumluyuz demektir.

Elbette Demokratlar da korporatistler ve farklı demografik grupları da sömürmeye çalışıyorlar. Ancak kendilerini ayrımcı olarak pazarlıyorlar ve bu, bilimin insanlığın gerçek durumu olarak kabul ettiği şeydir.

… bidencares tarafından gönderilen
[comments]

Author

11 Comments

1. Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Sol kanat ayrımcı ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hayran edici, saolun , gaye – 49

3. Bu konu : ” Sol kanat ayrımcı ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , emin – 205

4. Bu konu : ” Sol kanat ayrımcı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, tebrikler , doruk – 298

5. Tekirdağ dan kimler var. Sol kanat ayrımcı . Slm web siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 44

6. Karabük merkezden ben memo. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-03-2021 00:39:17

7. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Afyon dan kimler var. Sol kanat ayrımcı . Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 366

9. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Burdur dan kimler var. Sol kanat ayrımcı . Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 228

11. Ankara merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız vallaha çok iyi, sağolun 08-04-2021 12:56:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link