Sol Seks Kaçakçılığı İçin

QAnon protestors inside CNN building in Hollywood chanting "save the children". from PublicFreakout

Gerçekten bir vaka çalışması. Sadece yorumları oku. Gerçekten akıl almaz. İnsanlar QNon’u görür ve hemen “Çocukları Kurtar” zikirini reddeder. Hemen “Çocukları Seks Kaçakçılığı İşaretlerinden Koru” yu reddediyorlar. Bütün yorumlar “Ey bu insanlar aptal”. Komik ve burada Sol’un çocukları kafeslere kilitlemeye ve aile ayrılığına karşı olduğunu düşündüm. Ancak “QNon” u gördüklerinde derhal görevden alındı.

Medya ve Twitter koyunları iyi eğitti. Demek istediğim Epstein gibi değil ve Maxwell, Dünya Toplumu iç çevrelerinden elitlerle dolu bilinen bir çocuk seks pedo adası işletiyordu. Ya da Demokratlar uygun şekilde seçilmiş bir Cumhurbaşkanı kaldırmaya çalıştılar. QNon teorisindeki kilit noktalar.

Bu yüzden seçkinler bu boktan kaçarlar. İnsanlar belirli bir etiketi görüyor ve tüm muhakeme yeteneklerini anında kaybediyor çünkü medya onlara yanlış olduğunu söyledi. Bu yanlışsa, medya neden sahte bir anlatı hakkında makaleler yazmaya devam ediyor? Eğer doğruysa hikaye geçmez. Sahte Nefret Suçları gider. Gerçek hikayelerde çok fazla duman var. Bu nedenle neden Twitters’ın teoriyi Clinton olarak adlandırdığı belgelerinde yasaklandığını görürsünüz.

“Sol Seks Kaçakçılığı İçin” üzerine 22 yorum

1. Afyon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-08-2020 18:26:15

2. Antalya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-08-2020 12:14:19

3. Burdur merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-08-2020 10:20:39

4. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:23:09

5. Zonguldak merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 19:12:23

6. Van merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-10-2020 08:23:46

7. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 19-10-2020 13:21:13

8. Ordu dan kimler var. Sol Seks Kaçakçılığı İçin . selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 477

9. Bingöl dan kimler var. Sol Seks Kaçakçılığı İçin . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 343

Yorum yapın