SS: Reddit, kelimenin tam anlamıyla aşıya karşı konuşan, koyunlara tam dokunulmazlık olan kişilerin, sizi kabul ettirmek için 5+ hesaplarını kullanmalarına izin veriyor. Bu siteyi kullanmaya yeni başlayan normal kişiler, bu tür konuşmalara burada izin verilmediğine inandıkları için anında yorumları kaldırmaya ve “değişmeye” başlayabilir. İğrenç.

Author

8 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

2. Isparta merkezden ben hatice. Slm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 24-03-2021 22:18:43

3. İzmir dan kimler var. Sol şu anda kendi vizyonuna katılmayanları susturmaya mı çalışıyor? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 456

4. Bingöl dan kimler var. Sol şu anda kendi vizyonuna katılmayanları susturmaya mı çalışıyor? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 12

5. Niğde dan kimler var. Sol şu anda kendi vizyonuna katılmayanları susturmaya mı çalışıyor? . Slm web siten yeminle hayran edici, saolun , ali – 156

6. Ağrı dan kimler var. Sol şu anda kendi vizyonuna katılmayanları susturmaya mı çalışıyor? . Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 64

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link