Sol veya sağ savaşa karışmayın.

İşler kızışmaya devam ediyor ve bu durmayacak, daha da kötüye gidecek, ancak bu partilerin sizi piyon olarak kullanan zengin insanlardan başka bir şey olmadığını hatırlamalısınız. Unutmayın, hepimiz insanız ve gerçek doğamız birbirimize yardım etmektir, ancak ruh sağlığımız covid yüzünden daha kötü durumda ve bu planın bir parçasıydı, böylece diğer gerçek doğamız ortaya çıkıyor ve bu, kral için kabilecilik ve cinayettir.

Trump devam eden bir tarikat kazandı ve bunu, takipçilerinin çoğu dindar ve çok saf olan dini bir Takip olarak görebilirsiniz. O temelde Hıristiyanlığın farklı bir kolu. Takipçileri, yaptığı hiçbir şeyden onu sorumlu tutmaz ve düpedüz görmezden gelir ve söylediği her şeyi, geçmiş tarihten çok tehlikeli olabilecek herhangi bir araştırma yapmadan doğru kabul eder.

DNC, dünya seçkinleriyle sıkı bağları olan en yozlaşmış siyasi parti olup, halkın kitlesel bir takipçi kitlesi edinmesi için pozisyon aldı çünkü insanları kim sevmiyor? Ama aslında onlar kendilerinden başka bir şey için değiller ve BLM’yi finanse ederek ve herkes için eşit haklara sahip olurken aynı zamanda insan / çocuk kaçakçılığı ve yeraltı pedo halkaları ile bağlantılı olarak maskarayı canlı tutuyorlar.

Her iki taraf da esasen, yüzyıllardır iki partili bir sistem olduğumuz için sahip oldukları her şeyin kontrolünü ele geçirebilmek için birlikte çalışan organize bir Mafyadır. Unutma, Trump, Clinton ve Epstein’la arkadaştı. DNC, Cumhuriyetçi Parti’yi devralmak için bir koz planlamışsa, bunu çok kolay bir şekilde ekleyebilirim. Daha da fazla kontrol elde etmek için kendi insanlarını güçlü pozisyonlara koyarak, bir şeyin kontrolünü ele geçirdiklerinde mafyanın yaptığını yaptı. Bu partiler Amerika için iyi değil ve “daha küçük” kötülüğü seçmek kendi başına bize yardımcı olmuyor. Yapman gereken şey karışmamak. Sol ve sağ insanların bununla savaşmasına izin verin.

Bu seçimi kimin kazandığının bir önemi yok, ne olursa olsun sokaklarda kan dökülecek ve başlıyor. Her iki taraf da savaşı başlatmak için en uç noktayı yarattı ve herkesin sonunda bir taraf seçeceğini umuyor. Güvende kalın, ortasına girmeyin ve şimdi savaşmanızı istedikleri sonrasına hazırlanın, böylece daha sonra savaşamazsınız.

“Sol veya sağ savaşa karışmayın.” üzerine 15 yorum

1. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 22:11:07

2. Rize merkezden ben gaye. Slm siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 05:55:24

3. Samsun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 10:24:12

4. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:48:20

5. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:42

6. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 22:55:59

7. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 460

8. Muğla dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 500

Yorum yapın