İşler kızışmaya devam ediyor ve bu durmayacak, daha da kötüye gidecek, ancak bu partilerin sizi piyon olarak kullanan zengin insanlardan başka bir şey olmadığını hatırlamalısınız. Unutmayın, hepimiz insanız ve gerçek doğamız birbirimize yardım etmektir, ancak ruh sağlığımız covid yüzünden daha kötü durumda ve bu planın bir parçasıydı, böylece diğer gerçek doğamız ortaya çıkıyor ve bu, kral için kabilecilik ve cinayettir.

Trump devam eden bir tarikat kazandı ve bunu, takipçilerinin çoğu dindar ve çok saf olan dini bir Takip olarak görebilirsiniz. O temelde Hıristiyanlığın farklı bir kolu. Takipçileri, yaptığı hiçbir şeyden onu sorumlu tutmaz ve düpedüz görmezden gelir ve söylediği her şeyi, geçmiş tarihten çok tehlikeli olabilecek herhangi bir araştırma yapmadan doğru kabul eder.

DNC, dünya seçkinleriyle sıkı bağları olan en yozlaşmış siyasi parti olup, halkın kitlesel bir takipçi kitlesi edinmesi için pozisyon aldı çünkü insanları kim sevmiyor? Ama aslında onlar kendilerinden başka bir şey için değiller ve BLM’yi finanse ederek ve herkes için eşit haklara sahip olurken aynı zamanda insan / çocuk kaçakçılığı ve yeraltı pedo halkaları ile bağlantılı olarak maskarayı canlı tutuyorlar.

Her iki taraf da esasen, yüzyıllardır iki partili bir sistem olduğumuz için sahip oldukları her şeyin kontrolünü ele geçirebilmek için birlikte çalışan organize bir Mafyadır. Unutma, Trump, Clinton ve Epstein’la arkadaştı. DNC, Cumhuriyetçi Parti’yi devralmak için bir koz planlamışsa, bunu çok kolay bir şekilde ekleyebilirim. Daha da fazla kontrol elde etmek için kendi insanlarını güçlü pozisyonlara koyarak, bir şeyin kontrolünü ele geçirdiklerinde mafyanın yaptığını yaptı. Bu partiler Amerika için iyi değil ve “daha küçük” kötülüğü seçmek kendi başına bize yardımcı olmuyor. Yapman gereken şey karışmamak. Sol ve sağ insanların bununla savaşmasına izin verin.

Bu seçimi kimin kazandığının bir önemi yok, ne olursa olsun sokaklarda kan dökülecek ve başlıyor. Her iki taraf da savaşı başlatmak için en uç noktayı yarattı ve herkesin sonunda bir taraf seçeceğini umuyor. Güvende kalın, ortasına girmeyin ve şimdi savaşmanızı istedikleri sonrasına hazırlanın, böylece daha sonra savaşamazsınız.

Author

80 Comments

1. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 22:11:07

2. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, tebrikler 03-09-2020 16:22:09

3. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. Rize merkezden ben gaye. Slm siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 05:55:24

6. Selam siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 10:24:12

8. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, şukuladım 29-09-2020 07:58:35

9. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:48:20

10. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:42

11. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 22:55:59

12. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 460

14. Muğla dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 500

15. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 114

16. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. Gaziantep merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz inan ki güzel, teşekkürler 24-10-2020 21:47:37

18. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, şukuladım

20. Uşak dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 22

21. Kırklareli dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 297

22. Hakkari dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 24

23. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 398

25. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , hatice – 230

26. Merhabalar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Van merkezden ben Hasan. Mrb sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:11:49

28. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

29. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Selam siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 128

30. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım

31. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 92

32. Malatya dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 444

33. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 138

34. Bilecik dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Selam bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , Emine – 340

35. Hatay merkezden ben ali. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun 26-12-2020 07:10:39

36. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 59

37. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım

38. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

39. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

40. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 15:09:25

41. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

42. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

43. Mardin dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, sağolun , mehmet – 80

44. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

45. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler 14-01-2021 08:01:05

46. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 14:06:29

47. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun 16-01-2021 16:20:23

48. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Aydın dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 58

50. Kahramanmaraş dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhaba siten valla dikkat çekici, şukuladım , memo – 169

51. Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

52. Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

53. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran edici, saolun

54. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 140

55. Adıyaman dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 337

56. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Uşak dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 466

58. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 153

59. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 173

60. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 240

61. Ardahan dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 82

62. Mersin dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Selam paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun , hatice – 60

63. Şırnak merkezden ben banu. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 19:03:37

64. Aydın merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-04-2021 06:24:10

65. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 17:15:43

66. Tekirdağ dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , – 37

67. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 252

68. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , emin – 83

69. Uşak dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Merhaba web sitesi gerçekten güzel, saolun , gaye – 160

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 425

71. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım 07-05-2021 05:03:22

72. Bu konu : ” Sol veya sağ savaşa karışmayın. ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 112

73. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Samsun dan kimler var. Sol veya sağ savaşa karışmayın. . Mrb web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , memo – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link