Ya hepimiz oynanırsak?

Ya her iki tarafın da aşırılık yanlısı gruplara veya aktivist gruplara ihtiyacı varsa. Böylece onları yarattılar.

Bence BLM ve Antifa sol için yaratıldı.

Ve Proudboys ve QAnon doğru için yaratıldı.

Sol “Biz Antifa değiliz ve BLM tamamen ırksal adalet için yaratıldı!”

Doğru, “Biz Gururlu çocuklar değiliz ve Trump hepimizi kurtaracak.”

Tüm bunlar, NWO’nun kurulmasına izin vererek Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları arasında büyük bir takoza neden olacak.

Belki de en önemlisi. Belki hepsi onun için bir oyundu. Belki hepsi onlar için bir oyun.

Çok kafa karıştırıcı.

Şu an çok garip bir zaman.
Bir siyasi parti iddia etmeyen, ancak daha fazla sağa eğilen ve her iki taraftan da farklı şeyleri destekleyen, ancak hepsinden değil, bir kişi olarak, Trump’ın mantıklı bazı şeyler söylediğini gördüm. Büyük bir şeyin gelmekte olduğunu ve hükümetin duyduğumuz sorunları olduğunu ve “komplo” denen şeylerin gerçek olduğunu düşündüm. (Uyuşturucuyla savaş, kokain buraya nasıl geldi, Alaycı Kuş, ürkütücü Legit ve CIA / FBI olaylarına itiraf etti.) Çoğu insanın üzerinde anlaşabileceği tüm bu tür şeyler oldu .. Bir şeylerin geleceğine ikna oldum.

Ve şimdi hiçbir şey.

Q insanlarının olacağını söylediği birçok şey oldu. Ama nihai doruk noktası olması gereken olay … olmadı. Doğru mu kaybetti? Aynen böyle?

Öyleyse, şimdi kafam nerede, bunun doğru olup olmadığını merak ediyorum ve doğru olmadığını nereden bileceğim? Trump gerçekten bu kadar yalan mı söyledi? Bu kadar insanı gerçekten kandırdı mı? Akıllı insanlar, aptal insanlar? Yıllar ve yıllar benden daha fazla deneyime sahip insanlar?

Kör müyüz? Tüm bunların amacı bu muydu? Kimin haklı kimin haksız olduğunu asla bilmeden, gerçeği bilmenin hiçbir yolu olmadan belirsiz bir hayat sürmek mi?

Sağ, önemli miktarda kanıt gibi görünen şeyi sunacaktır .. asla kanıtlanmayacak ve sonunda reddedilmeyecektir.

Tüm bu “kanıtlar” gerçekten uydurulmuş muydu?

Yoksa kelimenin tam anlamıyla her federal yargıç bozuldu ve gerçek kanıtları görmezden gelmeyi mi seçti?

Kim gerçekten bilir?

50 yıl içinde belgeleri yayınlayacaklar ve çocuklarımızın çocukları bu iki ana partinin, Cumhuriyetçiler ve Demokratların nasıl olduğunu öğrenecekler ve yaptıkları tek şey kavga etmekti çünkü her iki taraf da siyasi kazanç için taraftarlarına yalan söylemeye devam etti. (Ve sonra yapay zeka devralmak zorunda kaldı çünkü kendimizi yok ediyorduk.)

Dünyanın her yerinden insanlarla tanıştım. Ülkenin her yerinden ve diğer ülkelerden gelen insanlarla hizmet ettim. Diğer ülkelerde, sağdaki veya soldaki ortalama bir vatandaşın hiç olmadığı kadar çok yerde bulundum.

Nerede olursam olayım veya kiminle olursam olayım, nihayetinde hepimiz aynı şeyi istiyormuşuz gibi hissediyorum. Başımızın üzerinde bir çatı, karnımızdaki yiyecekler, çevremizde ve evlerimizde bizi seven insanlar, iyi bir maaş çekiyle keyifli bir iş, saygılı iş arkadaşları ve patronlar, iyi sağlık bakımı, huzur … vb. Neden bu kadar zor?

Dünyanın modern kralları ve kraliçeleri olmak isteyen insanlar GERÇEKTEN, hakkında hiçbir fikrimiz olmayan bazı sapkın şeyler mi yapıyorlar? Bunların hepsi eskiden nasıl bir modernizasyon, çocukluğumuzdan beri tarih kitaplarımızda okuduğumuz kralların ve kraliçelerin modern bir versiyonu mu?

Sağ ve solun küçük azınlıkları, her iki tarafın da içine sıkıştığı yerlerdir. Sağ ırkçılar Solların antifa.

Peki bunu bize kim söyledi? Hükümet.

Hükümet ve medya bizi birbirimize düşürüyor.

Bu arada, hakkın çoğunluğu “neyden bahsediyorsun? Ben ırkçı değilim?”

Ve solun çoğunluğu “neyden bahsediyorsun? Ben Antifa değil miyim? “

Çok kafa karıştırıcı.

Bu kadar ileri gittiyseniz ve söyleyecek bir şeyiniz varsa, teşekkür ederim. Üzgünüm bu çok oldu. Bu bir düşünceydi ve bir kez yazmaya başladığımda her şey sürekli ortaya çıktı.

Author

19 Comments

1. Bursa dan kimler var. Sol Vs Sağ . Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 492

2. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım

3. Çorum merkezden ben Aylin. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 21-01-2021 13:02:18

4. Sinop merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 23-01-2021 03:31:06

5. Bu konu : ” Sol Vs Sağ ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , ali – 414

6. Bayburt merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun 23-01-2021 14:33:44

7. Bu konu : ” Sol Vs Sağ ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki dikkatimi çekti, sağolun , – 123

8. Ağrı dan kimler var. Sol Vs Sağ . Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 469

9. Çorum dan kimler var. Sol Vs Sağ . Selam sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 350

10. Bu konu : ” Sol Vs Sağ ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, saolun , Aylin – 390

11. Bu konu : ” Sol Vs Sağ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 127

12. Gürbüz Reply

Merhaba sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

13. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sol Vs Sağ ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 167

15. Erzurum merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-03-2021 02:28:00

16. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 26-03-2021 09:25:21

17. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

18. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link