Amerikalı değilim, bu yüzden tüm bu durumu dışarıdan görebiliyorum. Şimdi, her zamankinden daha fazla, insanlar herhangi bir farklılık için savaşmaya devam ediyor. “Sen bir cumhuriyetsin, ben bir demokratım, seninle konuşmuyorum”. Yıllardır devam ediyor. Önce bu dine karşı bu din vardı, sonra siyah vs beyaz, sonra kadın vs erkek, sonra sol vs sağ. Homofobik bir destekçiye karşı eşcinsel bir destekçiye ve biraz profesyonel hayata karşı profesyonel bir seçim için oraya biraz LGBT serpin ve kendinize çok bölünmüş bir ülke elde edin. Görüşlerinizle tamamen uyumlu insanları bulma şansı her geçen gün daha da azalıyor, bu sürekli gelişen bir medeniyetteki yaşam. Bu farklılıklara nasıl tepki verdiğiniz, her şeyi belirleyen şeydir.

Tepedeki büyük adamlar bölünmemizi, meşgul olmamızı ve dikkatimizin dağılmasını istiyor. Birbirimizle savaşmamızı istiyorlar çünkü bunu yaptığımız sürece onlarla savaşmıyoruz.

Yarın savaşa git ya da herhangi bir şey yap demiyorum, diyorum ki birbirinizin farklılıkları yüzünden kavga etmeyi bırakın ve karşınızdaki kişinin farklı görüşlere sahip olduğunu kabul edin. Bu iyi.

Özetle: Cumhuriyetçiler veya demokratlar hakkında ağlamak yerine gözlerinizi açın ve gerçek düşmanı görün.

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun , ali – 372

2. Tekirdağ merkezden ben hatice. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler 04-04-2021 06:49:07

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 130

4. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 284

5. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 167

6. Kocaeli dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 495

7. Bingöl dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Merhabalar web siten valla güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 135

8. Ankara dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Merhaba herkese siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım , doruk – 157

9. Konya dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun , Emine – 324

10. Aydın merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 16-04-2021 14:24:23

11. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 137

12. Yozgat dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 67

13. Kilis merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-04-2021 06:50:55

14. Sinop merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, teşekkürler 22-04-2021 17:38:29

15. İzmir dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 287

16. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 233

17. İzmir dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 364

18. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler , ali – 50

19. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 140

20. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Muğla dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 266

22. Sakarya dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 222

23. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 22-05-2021 14:09:23

24. Çanakkale dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Mrb web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 307

25. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

26. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

27. Mersin dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 279

28. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 12-06-2021 03:53:32

29. Bu konu : ” Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 465

30. Aksaray dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Selam sayfan gerçekten çok iyi, face de paylaştım , emin – 145

31. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 08-07-2021 06:00:19

33. Hakkari dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, şukuladım , gaye – 449

34. Konya dan kimler var. Sola veya Sağa Mücadele Eden Herkes Gerçek Komployu Kaçırıyor . Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun , mehmet – 318

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link