“Ünlü solak insanlar” için arama yaparsanız, birçok ünlü insanın lefties olduğunu iddia eden birçok liste bulacaksınız. Elbette, dünyada ~% 10 lefties var, bu yüzden örneğin Paul McCartney gibi bazı ünlü insanların gerçekten sol elini tuttuğunu istatistiksel olarak anlamlı buluyor. Ancak, bu listeler, temelde herhangi bir önemi olan herhangi bir şeyi yapan herkesin bırakıldığını iddia ediyor. Einstein, Mozart, Napolyon, DaVinci, Sezar, Aristoteles, adını siz koyun. Bana, uzun zamandır ölmüş olan bu insanların hepsinin solak olduğunu ispatlayabileceğini ciddi bir şekilde mi söylüyorsun? Yalan.

Bu iddiaların sadece var olup olmadığını bilmiyorum, bu yüzden “SAĞ YANLIŞ BİR AN’IN YAĞDA YAŞAMAK İÇİN TAZE YÜRÜYÜŞLER” bu konuda kendini beğenmiş hissedebilir ya da daha büyük bir şey olup olmadığını ama her iki şekilde beni kızdırıyor olabilir.

Author

71 Comments

1. Zonguldak merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun 26-06-2020 16:25:05

2. Şırnak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun 01-07-2020 13:12:37

3. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-07-2020 15:12:58

5. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

6. Sinop merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 12-07-2020 01:57:45

7. Kahramanmaraş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-07-2020 11:46:42

8. Niğde merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 21:35:45

9. Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 28-07-2020 11:18:49

10. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım

11. Mardin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 00:35:44

12. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 06-08-2020 19:09:24

13. Mrb sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

15. Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 12-08-2020 22:29:28

16. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

18. Kayseri merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 23:25:26

19. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Gürbüz Reply

Mrb siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

21. Muş merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 31-08-2020 06:50:03

22. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. Selamlar web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 391

27. Osmaniye merkezden ben emin. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 24-10-2020 14:44:16

28. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, facebookta paylaştım 09-11-2020 22:24:03

30. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-11-2020 00:11:23

32. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 492

33. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, teşekkürler , doruk – 329

34. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 02-12-2020 16:07:44

35. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

36. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Selam siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 166

37. Aksaray dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . Merhabalar siten vallaha billaha iyi, şukuladım , Aylin – 342

38. Ordu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, tebrikler 15-12-2020 22:53:56

39. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 319

40. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

41. Trabzon dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 492

42. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Mrb web siten yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 162

43. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 14:16:42

44. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Karabük merkezden ben hatice. Merhaba siten gerçekten çok iyi, tebrikler 17-01-2021 10:18:43

46. selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım

47. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , – 256

48. Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

49. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 488

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 102

52. Batman dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, tebrikler , ahmet – 462

53. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, saolun , mehmet – 321

54. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 03:49:18

55. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 437

56. Merhaba herkese sayfanız valla hayran bıraktı, saolun

57. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 251

58. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha mükemmel, saolun , mehmet – 8

59. Kayseri dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 444

60. Amasya dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 437

61. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

62. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 450

63. Kocaeli dan kimler var. Solak insanlar listeleri sahte . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 186

64. Bu konu : ” Solak insanlar listeleri sahte ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 165

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link