SolarWinds Hacking

Burada oylama makinelerinin ve herkesin silahlı gibi görünmesini sağlayan SolarWinds şirketi tarafından yapıldığını (veya yapılmasına yardım edildiğini) gördüm. Biraz şüpheliydim, yalan söylemeyecektim, ama aynı zamanda biliyordum ki, evet, yıllar boyunca birden fazla seçmen sahtekarlığı anlatımı yapıldı. Ve bu seçmen sahtekarlığı hesaplarının çoğunun GENEL OLARAK oylama makineleriyle bir ilgisi vardı.

Ve sonra, bugün, hükümetin son 8 aydır gözden kaçırdığı güvenlik ihlali ile ilgili makaleler buluyorum. Ve öyle oldu ki, bilgisayar korsanlarının güvenliği aşma yolu, SolarWinds tarafından çalıştırılan ve yapılan bir programdaki bazı kodları değiştirerek oldu. Sadece çok … yarım yamalak görünüyor. Mesela …. bu şirket için büyük plan nedir? Mart ayından bu yana devam eden bu güvenlik ihlalinden neden kimse bahsetmiyor? Bilgisayar korsanları kim olabilir? Şirket gerçekten olduğu kadar güvenliyse, neden daha önce bulunmadı? Bu şirket, farklı bir isim altında başka hangi menfaatlere sahip olabilir? O kadar çok sorum var ki, araştırmam gereken o kadar çok tavşan deliği var ki, nereye gittiğini görmek için bir tartışma başlatacağımı düşündüm. (Ayrıca, yakın zamanda Maxwell Ghislaine’i bir şekilde SolarWinds’e bağlayan bir gönderi yok muydu? Yanılıyorsam düzeltin lütfen)

“SolarWinds Hacking” üzerine 10 yorum

1. Kırklareli dan kimler var. SolarWinds Hacking . Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, saolun , Hasan – 394

2. Bu konu : ” SolarWinds Hacking ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 305

3. Ankara merkezden ben Emine. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-01-2021 03:28:58

4. Kastamonu dan kimler var. SolarWinds Hacking . selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 167

5. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 27-02-2021 10:59:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link