“Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü?

Daha az popüler olan tarafın takıldığı sadece ada mı?

Sadece anlamıyorum Herhangi bir komplo teorisinin% 99’unun gerçek bilginin% 1’inden uzaklaşmak için var olduğu fikrini anladığım gibi, ama artık çok kayboldum.

Sanki her şey kertenkele ve platin alınmış gibi ve pek çok insan gerçek bir kertenkele şahsiyetine inanıyor.

Herhangi bir kanıtı olan komplo teorilerine ne oldu? Yıllar sonra gerçek olduğu ortaya çıkan şeyleri gerçekten kabul eden insanlar? MK-ULTRA ve bu nitelikteki şeyler.

Birçoğunuz tek taraflı siyasi görüşlerden bahsediyorsunuz. Bu grupta en çok kabul gören görüşün siyasi figürler olması gerektiğini ve medyanın genel olarak herkesi birbirine karşı oynayacak şekilde tasarlandığını düşünmek kesinlikle komik.

Buna herhangi bir birlik bulmakla cevap vermek yerine, çoğunlukla sizden farklı bir görüşe sahip olan herkese hala karşısınız.

Sürdürdüğünüz bir sisteme karşı savaşamazsınız.

Neye inanıyorsun ki? Sen neyle savaşıyorsun?

“Sağ veya sol” un “iyi ya da kötü” olduğunu varsayamazsınız.

Politik bir figür olmayan herkes, onları güvende tutacağını düşündükleri taraftadır. Sadece iyi olmak isteyen normal insanlar. Takım elbiseli bir salağın onlara adil muamele göstereceğini umuyorum.

Her şey boktan bir gösteri. Hangi bokun daha kötü koktuğu konusunda kavga etmeyi bırakın

Herhangi biriniz aslında tek bir politikacıya güveniyorsa, önceliklerinizi tamamen yeniden düşünmelisiniz.

Hepsi çarpık. Diğerinden biraz daha az eğri olan biri için eğilmeye devam etmeyin.

Birlik aslında korktukları şeydir.

Klasman için oynamayı bırak.

Lanet parmağını başkalarına göstermekten vazgeç

SİZ Neyi farklı yapabilirsiniz?

““Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü?” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” “Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 500

2. Eskişehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 22:24:14

3. Erzincan dan kimler var. “Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü? . Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 489

4. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-01-2021 18:55:27

5. Bilecik dan kimler var. “Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü? . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 224

6. Muş dan kimler var. “Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü? . Selamlar paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler , emin – 330

7. Muş merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 07:07:42

8. Kahramanmaraş dan kimler var. “Solcu Komplo Kuramcıları” ndan “Sağ Kanat Komplo Kuramcıları” na nasıl dönüştü? . selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 176

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link