İnsanların bunu bilmek isteyeceğini düşündüm, çünkü bunu öğrendiğimde, bu beni biraz korkuttu. JT Chapman, ya da daha iyisi İkinci Düşünce olarak, geçenlerde CIA hakkında, esasen gezegendeki en büyük terörizm failleri oldukları hakkında bir video yükledi. Görünüşe göre video ile ilgili her şeyin algoritma açısından iyi göründüğü bir süre sonra, keşfedilebilirlikten çekilmiş gibi görünüyor, yeni videoyu neden akışlarında göremediklerini soran insanlar var, yeni bir video yüklediği kendisine bildirilmiyor , vb. Bu yüzden olanlarla ilgili hayal kırıklıklarını ifade etmek için Twitter’a gitti.

Ancak bunun farklı olduğu yer, DHS’den (İç Güvenlik Bakanlığı) bir ziyaret aldığından bahsettiği ve onunla ‘Amerikan Karşıtı duygu’ hakkında konuştukları yer. Amerika’nın birkaç ay önceki polis vahşeti hakkındaki videosunda. Yani evet … oldukça korkutucu şeyler. Sadece buradaki insanların bunun farkına varılması gerektiğini düşündüm, çünkü eminim ki pek çok İkinci Düşünce hayranı ve bu bölümlerde genellikle solcu medya var (duh).

Kontrol ettiğinizden emin olun. CIA’nın terör örgütü olduğuna dair videove mümkünse bu videoyu biraz daha sevin ve paylaşın! Ayrıca, İşte DHS’nin onu sindirmeye çalışan ziyaretiyle ilgili twitter yazısı, onu okumak isteyenler için!

Düzenleme 1: Bu amaçladığımdan daha fazla patladı. Sadece teşekkür etmek ve güvende kalmak ve yoldaş arkadaşlarınızı da güvende tutmak istedim! Solcu olmanın ve politik olarak tahıla karşı çıkmanın kolay olmadığını biliyorum, ama daha iyi bir dünya mümkün ve bunun için savaşmaya değer! Kaybetmemiz gereken tek şey zincirlerimiz! Dayanışma! <3

Düzenleme 2: Hepiniz Second Thought ve videosuna gerçekten sevgi ve destekle geldiniz! Sadece insanların bilmesi gerektiğini düşündüm Desteğiniz için minnettar olduğunu! Herkesi çok seviyorum!

Author

49 Comments

1. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım 01-12-2020 04:28:49

2. Tekirdağ dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun , ziya – 140

3. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 01-12-2020 04:35:35

4. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, saolun

5. Karaman dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 374

6. Şanlıurfa dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 152

7. Burdur merkezden ben gaye. Slm web sitesi ciddiyim iyi, saolun 06-12-2020 10:34:30

8. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 450

9. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

10. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 25

11. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, şukuladım

12. Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

13. Zonguldak dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selamlar web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , ali – 287

14. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 265

15. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler , ali – 196

16. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

18. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 367

19. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 18

20. Bartın merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-12-2020 06:32:15

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 68

22. Bayburt merkezden ben ziya. Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 09-01-2021 07:16:23

23. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:19:05

24. Konya merkezden ben memo. Selam sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-01-2021 08:46:18

25. Adana merkezden ben doruk. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 04:34:42

26. Bingöl dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selam sayfan cidden hayran edici, tebrikler , ahmet – 176

27. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım 01-02-2021 04:12:25

28. Trabzon dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ziya – 145

29. Siirt dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 299

30. Çanakkale dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 382

31. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , ali – 397

32. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

33. Kayseri dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 174

34. Muş dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 30

35. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun

36. Adıyaman merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-03-2021 04:36:18

37. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 20-03-2021 11:41:45

38. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 201

39. Çankırı dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 478

40. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 468

41. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

42. İstanbul dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Slm siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 176

43. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

44. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link