Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı

İnsanların bunu bilmek isteyeceğini düşündüm, çünkü bunu öğrendiğimde, bu beni biraz korkuttu. JT Chapman, ya da daha iyisi İkinci Düşünce olarak, geçenlerde CIA hakkında, esasen gezegendeki en büyük terörizm failleri oldukları hakkında bir video yükledi. Görünüşe göre video ile ilgili her şeyin algoritma açısından iyi göründüğü bir süre sonra, keşfedilebilirlikten çekilmiş gibi görünüyor, yeni videoyu neden akışlarında göremediklerini soran insanlar var, yeni bir video yüklediği kendisine bildirilmiyor , vb. Bu yüzden olanlarla ilgili hayal kırıklıklarını ifade etmek için Twitter’a gitti.

Ancak bunun farklı olduğu yer, DHS’den (İç Güvenlik Bakanlığı) bir ziyaret aldığından bahsettiği ve onunla ‘Amerikan Karşıtı duygu’ hakkında konuştukları yer. Amerika’nın birkaç ay önceki polis vahşeti hakkındaki videosunda. Yani evet … oldukça korkutucu şeyler. Sadece buradaki insanların bunun farkına varılması gerektiğini düşündüm, çünkü eminim ki pek çok İkinci Düşünce hayranı ve bu bölümlerde genellikle solcu medya var (duh).

Kontrol ettiğinizden emin olun. CIA’nın terör örgütü olduğuna dair videove mümkünse bu videoyu biraz daha sevin ve paylaşın! Ayrıca, İşte DHS’nin onu sindirmeye çalışan ziyaretiyle ilgili twitter yazısı, onu okumak isteyenler için!

Düzenleme 1: Bu amaçladığımdan daha fazla patladı. Sadece teşekkür etmek ve güvende kalmak ve yoldaş arkadaşlarınızı da güvende tutmak istedim! Solcu olmanın ve politik olarak tahıla karşı çıkmanın kolay olmadığını biliyorum, ama daha iyi bir dünya mümkün ve bunun için savaşmaya değer! Kaybetmemiz gereken tek şey zincirlerimiz! Dayanışma! <3

Düzenleme 2: Hepiniz Second Thought ve videosuna gerçekten sevgi ve destekle geldiniz! Sadece insanların bilmesi gerektiğini düşündüm Desteğiniz için minnettar olduğunu! Herkesi çok seviyorum!

“Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı” üzerine 32 yorum

1. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım 01-12-2020 04:28:49

2. Tekirdağ dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun , ziya – 140

3. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 01-12-2020 04:35:35

4. Karaman dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 374

5. Şanlıurfa dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 152

6. Eskişehir dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 450

7. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 25

8. Zonguldak dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selamlar web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , ali – 287

9. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 265

10. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler , ali – 196

11. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 367

12. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 18

13. Bartın merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-12-2020 06:32:15

14. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 68

15. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:19:05

16. Konya merkezden ben memo. Selam sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-01-2021 08:46:18

17. Adana merkezden ben doruk. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 04:34:42

18. Bingöl dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selam sayfan cidden hayran edici, tebrikler , ahmet – 176

19. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım 01-02-2021 04:12:25

20. Trabzon dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ziya – 145

21. Siirt dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 299

22. Çanakkale dan kimler var. Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı . Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 382

23. Bu konu : ” Solcu YouTuber, CIA hakkındaki gerçeği söylediği için DHS tarafından taciz edildi, gölge yasaklandı ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , ali – 397

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link