Nasıl tekrar tekrar böyle şeyler yapıyorlar? Şimdi bunun sadece bir film olduğunu söyleyebilirsiniz, haklı olabilirsiniz, ama bu onların gerçek olduğunu düşündükleri bir film ve bunlar, gerçekliğe ve diğer zamanlara bakışları pop kültüründen gelen ve harry potter, Marvel ve yıldız savaşları memleri politik işaretlerinde.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 74

2. Denizli dan kimler var. Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor . Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 80

3. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun

4. Manisa merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, saolun 08-06-2021 03:46:38

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 223

6. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 321

7. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Trabzon dan kimler var. Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor . Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun , ali – 404

9. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, şukuladım 27-06-2021 10:35:56

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, tebrikler , Gürbüz – 190

12. Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 12-07-2021 01:49:48

14. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor . Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 126

16. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 56

17. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun , mehmet – 447

18. Kütahya dan kimler var. Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 466

19. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, tebrikler 28-07-2021 20:41:47

20. Kilis merkezden ben ali. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-07-2021 18:58:20

21. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb sayfa inanki güzel, teşekkürler 02-08-2021 23:33:22

22. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 361

23. Van dan kimler var. Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor . Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , banu – 83

24. Hakkari merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım 22-08-2021 11:58:02

25. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 399

26. Ardahan merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, tebrikler 01-09-2021 20:10:28

27. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 17

28. Bu konu : ” Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 402

29. Kütahya dan kimler var. Solcular, Dallas Buyers Club’ı, sağlıkları üzerinde egemenlik için savaşan vatandaşlar hakkında bir filme bayılıyor . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , hatice – 107

Write A Comment