Reddit’teki biriyle tartışmaya girdim çünkü Trump’ın Charlottesville’de beyaz üstünlüğünü kınamadığını iddia ediyorlar. Bana onun söylemediği alıntılar yaptığımı söylediler. Kişi, beyaz üstünlüğünü kınayan Trump’ın bir videosunu ilişkilendirdi. Bunu ben uydurmuyorum. Bunun arkasında bir komplo var mı? Bu insanlar gerçekten aptal mı yoksa bu botlar mı? Biri bana bu beyin yıkamanın neden bu kadar derin olduğunu açıklasın.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Solcular devralıyor. ” çok güzel. Slm siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 277

2. Bu konu : ” Solcular devralıyor. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Aylin – 279

3. Bu konu : ” Solcular devralıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 38

4. Isparta merkezden ben hatice. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 19:36:20

5. Denizli dan kimler var. Solcular devralıyor. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, sağolun , memo – 265

6. Rize dan kimler var. Solcular devralıyor. . Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 449

7. İzmir dan kimler var. Solcular devralıyor. . selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 491

8. Bu konu : ” Solcular devralıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , Emine – 195

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link