solcular nasıl tepki verirdi

seçim günü biden bu 6 hareketli eyaleti kazanıyordu. ve sonra birden, hepsi açıklama yapmadan saymayı bıraktı. daha sonra gecenin ortasında, kozu yukarı çeken ve tüm momentumu tersine çeviren düz çizgileri gösteren grafikler vardı. Kanıt yok diye bağırır mısın !! yoksa bağırsaklarında dolandırıcılığın ne kadar açık olduğunu görür müydün? Merak ediyorum, hepiniz entelektüel olarak dürüst olup, öfkeleneceğinizi kabul edecek kadar dürüst olursunuz.

“solcular nasıl tepki verirdi” üzerine 20 yorum

1. Yozgat dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 31

2. Hakkari dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 58

3. Sakarya dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , Aylin – 293

4. Hakkari dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Slm web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 339

5. Van dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Selamlar bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler , gaye – 300

6. Niğde dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Mrb sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 124

7. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 22:55:34

8. Bu konu : ” solcular nasıl tepki verirdi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 397

9. Bu konu : ” solcular nasıl tepki verirdi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 276

10. Kırşehir dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 432

11. Tunceli dan kimler var. solcular nasıl tepki verirdi . Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , banu – 352

12. Muğla merkezden ben gaye. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 17:12:00

13. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 01:51:45

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link