SS: Konu, iyi bilinen konuları içeren komplolara gelince, neden bu Trump karşıtı türlerin çoğu neredeyse hiç anlayamıyor gibi görünüyor? Sanki ağızlarından çıkardıkları tek komplo “Trump onlardan biri” ve muhhh “Postane” …

Cidden, teşvik ettikleri tek komploların CNN’den kendilerine aktarılması akıllara durgunluk veriyor. Bu size bilmeniz gereken her şeyi anlatır ..

Author

105 Comments

1. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-08-2020 00:29:06

2. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

3. Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 18-08-2020 04:36:26

4. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Karabük merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-08-2020 05:02:41

6. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

7. Kırklareli merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-08-2020 15:25:43

8. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

9. Adıyaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 20-08-2020 02:14:53

10. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, sağolun 21-08-2020 23:58:33

12. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

13. Çorum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım 27-08-2020 20:52:04

14. Elazığ merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-08-2020 11:52:41

15. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 03-09-2020 05:58:23

16. Iğdır merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-09-2020 00:25:36

17. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. Adıyaman merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 07:17:05

19. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 22-10-2020 03:51:37

21. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selam sayfa inanki hayran edici, tebrikler , Emine – 176

22. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 456

23. Rize dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 304

24. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

25. Uşak dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 243

26. Bayburt dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 211

27. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

28. Erzurum merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım 08-12-2020 05:12:16

29. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 263

30. Manisa merkezden ben ali. Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, sağolun 12-12-2020 07:56:08

31. Tekirdağ dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 10

32. Karabük dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 333

33. Antalya merkezden ben banu. Selamlar paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım 25-12-2020 05:42:19

34. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

35. Hatay merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-01-2021 02:53:32

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 107

37. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, sağolun , banu – 106

38. Kahramanmaraş dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, saolun , gaye – 109

39. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 03:49:14

40. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım

41. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Hatay dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 284

43. Niğde merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 20:30:39

44. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , Emine – 58

45. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler

46. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , ali – 115

47. Bartın dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 17

48. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

49. Kırklareli dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, teşekkürler , memo – 382

50. Eskişehir dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamlar paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 285

51. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

52. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 217

53. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selamlar sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 287

55. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 84

56. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , doruk – 305

57. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

58. Niğde merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun 28-03-2021 13:51:19

59. Düzce merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 04-04-2021 15:54:17

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 301

61. Yozgat merkezden ben ali. Selam sayfa valla hayran edici, twitter da paylaştım 19-04-2021 17:01:18

62. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 319

63. Eskişehir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 24-04-2021 20:39:55

64. Kilis merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 26-04-2021 08:46:52

65. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 436

66. Karabük dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Merhaba web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 106

67. Manisa dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamlar sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım , memo – 416

68. Zonguldak dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 449

69. Edirne merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 24-05-2021 15:13:01

70. Adana dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Mrb web siten ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 152

71. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2021 11:58:02

72. Bartın dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Slm sayfan inanki güzel, şukuladım , – 344

73. Mrb paylaşımınız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

74. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 411

75. Bitlis dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 185

76. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , Emine – 186

77. Kilis merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz cidden mükemmel, teşekkürler 03-07-2021 07:21:23

78. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 04-07-2021 15:32:08

79. Şanlıurfa dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 7

80. Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz valla güzel, sağolun 07-07-2021 06:04:42

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 31

82. Erzincan dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 334

83. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 28

84. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, sağolun 12-07-2021 03:15:07

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 471

86. Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

87. Ardahan dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . selam arkadaşlar web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 298

88. Adıyaman dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 191

89. Uşak dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 406

90. Van dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , banu – 118

91. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-07-2021 09:50:15

92. Karabük dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ziya – 366

93. Bingöl dan kimler var. Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. . Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 435

94. Bu konu : ” Solcuların çoğu, yaygın olarak bilinen komploların genel kapsamında hâlâ “eğitim tekerleklerini” kullanıyor. Bir gün belki büyük boy diplomalarını alırlar ve MSM’nin beslediği komploları aşarlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link