Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde?

Bazılarının politikalarını anlamakta zorlandım. Bazen bana taban tabana zıt olan bir konuda insanlarla aynı fikirdeyim, sonra onlar kanımı kaynatacak kadar sıra dışı bir Jack popo yorumuyla çıkacaklar.

Bazı politikalarınızla (veya komplo teorilerinizle) uyumlu, ama aynı zamanda onları diğer konular ve meselelerde iğrenç bulan insanlarla anlaşmayı uzlaştırmakta zorlanıyor musunuz?

“Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde?” üzerine 20 yorum

1. Muş dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 288

2. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , ali – 169

3. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 437

4. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 12:37:02

5. Niğde dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 115

6. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım , gaye – 446

7. Karaman dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 453

8. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 11-02-2021 16:02:18

9. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 449

10. Ordu dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, saolun , banu – 103

11. Manisa dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 23

12. Iğdır dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 343

13. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 185

14. Aydın dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 250

15. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 493

16. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 173

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link