Bazılarının politikalarını anlamakta zorlandım. Bazen bana taban tabana zıt olan bir konuda insanlarla aynı fikirdeyim, sonra onlar kanımı kaynatacak kadar sıra dışı bir Jack popo yorumuyla çıkacaklar.

Bazı politikalarınızla (veya komplo teorilerinizle) uyumlu, ama aynı zamanda onları diğer konular ve meselelerde iğrenç bulan insanlarla anlaşmayı uzlaştırmakta zorlanıyor musunuz?

Author

49 Comments

1. Muş dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 288

2. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , ali – 169

3. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 437

4. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 12:37:02

5. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 115

6. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım , gaye – 446

7. Karaman dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 453

8. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 11-02-2021 16:02:18

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 449

10. Ordu dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, saolun , banu – 103

11. Manisa dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 23

12. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 343

13. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Selam herkese paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım

15. Kütahya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım 11-02-2021 17:43:32

16. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 185

17. Aydın dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 250

18. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 493

19. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 173

21. Zonguldak dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 113

22. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 3

23. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 495

26. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha güzel, şukuladım , memo – 122

27. İstanbul merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, şukuladım 09-04-2021 07:07:32

28. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanki hoşuma gitti, sağolun 12-04-2021 05:18:43

29. Bingöl dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 284

30. Trabzon merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 30-04-2021 09:21:47

31. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 402

33. Yozgat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-05-2021 10:06:19

34. Kırklareli dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Slm siten harbiden iyi, face de paylaştım , mehmet – 420

35. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

36. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 289

37. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

38. Kırşehir dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 147

39. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

40. Burdur dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 14

41. Bolu merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 07-07-2021 04:58:27

42. selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

43. Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

44. Bu konu : ” Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 443

45. Karaman dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Emine – 381

46. Düzce merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 13:07:44

47. Hakkari dan kimler var. Solda, Sağda veya Arada Bir Yerde? . Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 91

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link