Kitaplar sık ​​sık çocukları “gözlerini açmadan” çok sayıda tekerleme ile kutunun dışında düşünmeye teşvik ediyor.

GÖZLERİNİZİ AÇIN / SÖZLEŞMEYİ GEÇMİŞ GÖRÜN (Artık kitaplarından birinde yer alan bu kafiyeden daha belirgin değil.)

Bu kitapları yasaklamamızı ve Dr. Suess, Biden’ın yasal olarak oy verildiğini düşünen kişilerle aynı kişiler ve onlar, en başından çocukların hayatlarını mahvetmek isteyenlerle aynı kişiler. Ve asla bilmeyecekler.

Sol, Amerika’yı yozlaştırıyor. Onu geri ALMALIYIZ.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Solun neden Dr. Suess kitaplarını yasaklamaya başlamak istediği oldukça açık. Bir kontrol mekanizması ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun , hatice – 244

2. Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

3. Siirt dan kimler var. Solun neden Dr. Suess kitaplarını yasaklamaya başlamak istediği oldukça açık. Bir kontrol mekanizması . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun , – 308

4. Burdur merkezden ben hatice. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 17-03-2021 04:11:35

5. Bu konu : ” Solun neden Dr. Suess kitaplarını yasaklamaya başlamak istediği oldukça açık. Bir kontrol mekanizması ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 153

6. Siirt merkezden ben emin. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler 27-03-2021 06:02:46

7. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım 06-04-2021 18:40:11

8. Bu konu : ” Solun neden Dr. Suess kitaplarını yasaklamaya başlamak istediği oldukça açık. Bir kontrol mekanizması ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 453

9. Şanlıurfa dan kimler var. Solun neden Dr. Suess kitaplarını yasaklamaya başlamak istediği oldukça açık. Bir kontrol mekanizması . Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun , ali – 110

10. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-04-2021 05:44:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link