Son birkaç hafta içinde, tespit edilen RSV vakaları, olağan RSV sezonundan çok daha sonra ve çok önemli ölçüde arttı. Bu tanımlandı Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Avustralya, Örneğin.

Moderna her zaman dünyanın en gizli şirketlerinden biri olmuştur. iş adaylarının NDA’ları imzalamasını istemek ve geçmişte projeleri hakkında çok az bilgiyi açığa vuruyorlar. Aynı makale, önceki mRNA aşı çabalarının, dozların çok zayıf olmasına veya çoklu dozların çok güçlü olmasına ve çok sayıda ciddi yan etkiye neden olduğunu göstermektedir.

2017 yılında, San Francisco’daki JP Morgan Sağlık Konferansı’nda Moderna, kanserden influenzaya ve daha fazlasına kadar çeşitli hastalıkları ve enfeksiyonları hedef alan 12 mRNA aşı adayını ortaya çıkardı. Aynı konferansta, başka bir büyük ilaç firması olan Merck ile ortak olduklarını ve Avustralya’da “viral bir aşı mRNA MRK-1777 üzerinde denemelere başladıklarını da açıkladılar. açıklanmayan bir hedef için“. bu aşı adayının profili bu bağlantıda.

Denemeler başlamasına ve duyuru 2017’de olmasına rağmen, COVID-19 pandemisi ciddi bir şekilde başladığında Nisan 2020’ye kadar MRK-1777 mRNA aşısı ile ilgili herhangi bir güncelleme gelmedi. Nisan 2020 güncellemesinde bu aşı adayının RSV, Respiratory-syncytial-virus için olduğu ortaya çıktı. 1 yıl sonra, Nisan 2021’de Modern, nihayet ilk duyurmasından 4 yıl sonra bu aşı adayına ilişkin verileri açıkladı.

RSV vakalarındaki çok yakın zamanda görülen artışla birlikte son zamanlardaki immünojenisite veri duyurusu, küresel sağlık odağının, grip ve RSV gibi bağışıklık sistemlerinin uzun yıllardır üstesinden geldiği yaygın bulaşıcı hastalıklar için mRNA aşıları sunmaya kayacağını düşündürüyor. . Tesadüflere inanmıyorum ve özellikle bu tesadüfler Moderna ile ilgiliyse.

Ben kendim, tanıdığım yaklaşık 5 kişiyle birlikte, birkaç ay önce, bağışıklık sistemim devreye girip iyileşmeme izin vermeden önce beni birkaç gün yatağa bağımlı tutan bir RSV nöbeti geçirdim.

mRNA teknolojisine milyarlarca dolar yatırım yapıldı ve kişisel olarak, grip ve RSV gibi milyarları etkileyen hastalıklar ve enfeksiyonlar için gelecekte ortaya çıkacak her mRNA aşısını almak için zorunlu ve/veya güçlü öneriler görmeye başlayacağımıza inanıyorum.

mRNA aşı teknolojisinin uzun vadeli (10+ yıl) etkilerinin ne olduğunu kimse bilmiyor.

Bir yan not olarak, içimdeki komplo teorisyeni Moderna’nın RSV aşı adayı MRK-1777’nin adına bakıyor ve aklıma birçok düşünce geliyor. Bu konuda kendinizi düşünmenize izin vereceğim;).

Author

42 Comments

1. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 425

2. Selam herkese siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 499

4. Merhaba sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım

5. Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Diyarbakır dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Selam siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 228

7. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 317

8. Elazığ dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Selam paylaşım valla hayran edici, şukuladım , mehmet – 278

9. Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 06-07-2021 12:26:10

10. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-07-2021 17:04:43

11. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 150

12. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

13. Batman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, tebrikler 09-07-2021 12:48:11

14. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

15. Uşak merkezden ben memo. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun 11-07-2021 06:05:40

16. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 02:31:38

17. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 13-07-2021 12:17:56

18. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım

19. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 175

20. Isparta merkezden ben ali. Merhaba siteniz harbiden güzel, tebrikler 18-07-2021 01:09:25

21. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. Düzce dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 331

23. Antalya dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Slm web siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 184

24. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 317

25. Ankara dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ali – 115

26. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, saolun 31-07-2021 14:00:01

27. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 14:29:06

28. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 206

29. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun , Hasan – 149

30. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 75

31. Bitlis dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 440

32. Rize merkezden ben ali. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, tebrikler 26-08-2021 20:55:33

33. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 242

34. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Ordu dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 460

36. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler

37. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 01-09-2021 20:11:19

38. Artvin dan kimler var. Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. . Slm paylaşım cidden çok güzel, sağolun , emin – 310

39. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 12

40. Bu konu : ” Solunum sinsityal virüsü (RSV), COVID sayılarının arttığı son aylarda büyük bir artış gördü. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 198

Write A Comment