SS: Bir kalay folyo şapka takan biri olarak, yaklaşık 3 veya 4 yıl önce bile, Federal Rezerv, 9/11, Tonkin Körfezi, USS Liberty, JFK suikastı, Bohemian Grove/Jahbulon/ Moloch vb. ve bunun sonucunda ortaya çıkacak olan kaçınılmaz gerçeklik, ‘baskıcı mekanizmamızda bir çentik açmak için ne yapabilirim, seçkinler, kardeşler?’

11 Eylül’de bir şey izlediğim ve çektikleri boktan yumruklarımı havaya kaldırdığım ve ‘resmi anlatı’yı soğuğa, sert soğuğa maruz bırakmaya meyilli olan herkes için gerçeğin ne kadar kolay uzlaştırılabileceğini hatırlıyorum. kapsamlı, bağımsız bir incelemenin ışığı.

‘Büyük resmi’ etkilemek için algılanan iktidarsızlığıma karşı bu belirgin öfkeyi hissettikten sonra, bilincimin çok daha yumuşak ve bilge bir yönünün devreye girdiğini ve ‘bu senaryoları etkilemek için çömelme yapamıyorsanız, kendinizi içeri kilitleyin ve’ dediğimi hatırlıyorum. YouTube’un görevi kötüye kullanma nezaketini suçlamak, muhtemelen alabileceğiniz en az üretken yanıttır.’

Temmuz 2021’de olduğu gibi… hepimiz ‘küçük insanlar’ artık bir Dilek Tut Ayağa kalkmak ve tiranlığa karşı geri adım atmak için uygun bir kavşak için.

Bu r/patron dövüşü iyi ve gerçekten üzerimizde….

120 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 338

2. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun

3. Malatya merkezden ben banu. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 23-07-2021 18:05:38

4. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 201

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler

6. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Hatay dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 104

9. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

10. Yozgat dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 308

11. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 209

12. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , memo – 499

13. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım , hatice – 364

14. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , memo – 465

15. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 241

16. Bolu dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 6

17. Rize merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 18:34:36

18. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Tekirdağ dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , Aylin – 336

20. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selamlar siten inan ki hayran edici, tebrikler , Hasan – 8

21. Tunceli dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 251

22. Siirt dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 53

23. Siirt dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selam web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 351

24. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha iyi, tebrikler , banu – 478

25. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 50

26. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 423

27. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ali – 231

28. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, face de paylaştım

30. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun

31. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

32. Iğdır dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Slm siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 232

33. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Iğdır merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-07-2021 19:34:03

35. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 115

36. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz güzel, tebrikler , ahmet – 38

37. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 384

39. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha iyi, teşekkürler , Aylin – 209

40. Batman dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 318

41. İstanbul merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 00:26:28

42. Rize merkezden ben emin. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 29-07-2021 06:32:16

43. Muğla dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 188

44. Yalova dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 96

45. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun

46. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım

47. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

48. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

49. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 03-08-2021 18:27:00

50. Isparta dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 16

51. Diyarbakır dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, saolun , ali – 390

52. İzmir merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, şukuladım 03-08-2021 19:25:55

53. Kırşehir dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhaba siteniz süper ötesi güzel, şukuladım , memo – 430

54. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 129

55. Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

56. Muğla merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler 07-08-2021 20:16:30

57. Ankara merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, tebrikler 07-08-2021 20:48:04

58. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

59. Aydın dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 425

60. Burdur dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , Hasan – 395

61. Tekirdağ dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 283

62. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 203

63. Kırşehir dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selamın aleyküm web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 417

64. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 359

65. Sinop dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, sağolun , – 75

66. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 376

67. Şırnak merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım 15-08-2021 13:05:46

68. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler , emin – 343

69. Slm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

70. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler 15-08-2021 14:42:07

71. Niğde merkezden ben ali. Slm web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 16-08-2021 05:13:27

72. Kahramanmaraş dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler , memo – 119

73. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 481

74. Bayburt dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 499

75. Aksaray dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, saolun , banu – 211

76. Sakarya merkezden ben mehmet. Selam siteniz yeminle mükemmel, saolun 24-08-2021 12:01:47

77. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:55:38

78. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım 29-08-2021 20:42:08

79. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

80. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, saolun , ali – 488

81. Ordu dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Mrb sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 10

82. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 52

83. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

84. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

85. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 182

86. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 88

87. Denizli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler 08-09-2021 13:19:29

88. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun , ziya – 265

89. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , – 284

90. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

91. Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, saolun 10-09-2021 19:27:32

92. Aksaray dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Mrb web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 103

93. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 136

94. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 321

95. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 40

96. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-09-2021 23:57:33

97. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler 16-09-2021 00:22:12

98. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 487

99. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 303

100. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, tebrikler

101. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 44

102. Elazığ merkezden ben ziya. Selam siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-09-2021 16:22:38

103. Çankırı dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 1

104. Diyarbakır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten valla güzel, teşekkürler 23-09-2021 06:22:17

105. Karaman dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhabalar sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 430

106. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-09-2021 06:52:45

107. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, teşekkürler , – 89

108. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, saolun , Gürbüz – 277

109. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 440

110. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , Aylin – 14

111. Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 9

112. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 26-09-2021 22:04:29

113. Edirne merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-09-2021 22:21:32

114. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Son 18 ayda yaşanan tüm ‘Pandemi’ ile ilgili karışıklıklarla yüzleşmek gibi, ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 441

Write A Comment