Son 19 yıl …

Başka bir düzeyde koşullandırıcı oldular. Ziyaret etme şansın olmadıysa coronacircus.comBunu yapmanız için size yalvarıyorum. Tüm bu yirmi yıl kimileri için çok büyük bir sahtekarlık oldu, ülkelerinden nefret ediyor, kimileri ülkesini seviyor ve liderlere güvenmiyor ve kimileri de sanırım hep bundan nefret ediyordu.

11 Eylül’ü aşırı bir vatanseverlik duygusu izledi. Sonra kitle imha silahları olmadığını öğrendik ve teröre karşı tüm savaş bir saçmalıktı. Sonra DAİŞ’i yarattığımızı öğrendik. Hükümete nasıl güvendiğini bilmiyorum. Anlayabildiğim tek şey, bazılarının oynandıklarının farkına varmadan partizan inançlara bağlı kaldığı. Elbette bir sonraki adım, yeni bir dünya düzeni getirebilmeleri için kaos yaratmamızı istemektir. Geçiştirmek.

… Default-Freedom tarafından gönderildi
[comments]

“Son 19 yıl …” üzerine 18 yorum

1. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 12-09-2020 19:27:39

2. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler 13-09-2020 11:39:42

3. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 27-09-2020 16:35:49

4. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:19:45

5. Giresun dan kimler var. Son 19 yıl … . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, sağolun , ali – 117

Yorum yapın