Son 7 ay içinde dünya üzerinde çok daha fazla insan oyun oynayarak, televizyon izleyerek veya telefonlarında / internetlerinde tonlarca zaman geçirdi.

Çok parası olan insanların bir kısmını harcama şansı olsaydı … Şimdi olacağına inanıyorum.

Zenginler için, hangi popüler platform olursa olsun (özellikle coğrafi olarak) bir reklam kampanyasına harcanan sadece küçük bir miktar nakit, büyük miktarda nüfus üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Para, beyninizi iyi / kötü fikirlerle, birçok gündemle, yanlış gerçeklerle vb. Manipüle etmek için harcanır.

Bu salgın sırasında daha da fazlasını hayal ediyorum. Gerçekten genel kişinin sosyal medyayı bu şekilde kullanmayı düşündüğünü sanmıyorum, neden yapalım? Biz% 99’un parçasıyız.

Oyun oynarken, televizyon seyrederken veya telefonunuzda / internette olduğunuzda deneyiminize göre neyin itildiğini görüyorsunuz? Bu gezegende hepimizin gördükleriyle bazı ortak noktalar olduğunu garanti ederim.

“Son 7 ay içinde dünya üzerinde çok daha fazla insan oyun oynayarak, televizyon izleyerek veya telefonlarında / internetlerinde tonlarca zaman geçirdi.” üzerine 9 yorum

1. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:01:27

2. Erzurum merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 07-10-2020 11:16:11

3. Bu konu : ” Son 7 ay içinde dünya üzerinde çok daha fazla insan oyun oynayarak, televizyon izleyerek veya telefonlarında / internetlerinde tonlarca zaman geçirdi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , ahmet – 63

4. Kastamonu dan kimler var. Son 7 ay içinde dünya üzerinde çok daha fazla insan oyun oynayarak, televizyon izleyerek veya telefonlarında / internetlerinde tonlarca zaman geçirdi. . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 304

Yorum yapın