2016. Trump ezici bir çoğunlukla seçildi. Düzen/kariyer politikacıları bundan hoşlanmıyor, çünkü Trump bir yabancı ve “kulüpün” bir parçası değil ve bu nedenle bir tehdit. Demokratlar hile yapmaya çalıştılar, ancak yeterince hile yapmadılar ve seçimde sert bir şekilde kaybettiler. Bir dahaki sefere daha çok denemeleri gerektiğini düşünüyorlar. Bu arada, Trump’a olan tiksintilerinin Amerika’da yankılanması, ona ve takipçilerine karşı bir öfke ve muhalefet yığını yaratması umuduyla haberleri “turuncu adam kötü” ile dolduracaklar.

Birkaç yıl ileri sar. Dünya Ekonomik Forumu bize bir “Daha İyisini İnşa Et” kampanyasıyla vurdu. “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız, mahremiyetiniz olmayacak ve hayat hiç bu kadar iyi olmamıştı”. Seçkinler buna bayılıyor ama o turuncu pislik hâlâ görevdeyken hiçbir şey başarılamaz. Ne yapacaklar?

Şimdi Çin’e ve Büyük İlaç arkadaşlarına dönüyorlar. Vuhan’da halihazırda işlev kazanımı araştırması yürüten şüpheli ve karanlık bir viroloji laboratuvarı ile, “ölümcül” bir virüsün kazara dökülmesi onlara Trump’ı görevden almanın araçlarını sağlayabilirken, Big Pharma aşı tedavileri yoluyla milyarlarca dolar cebe indirebilir. Tedavi olmayacak. Tedavide para yok. Trump, körü körüne güveni ve aceleci sonuçlara duyduğu ihtiyaçla (Trump: “kimse aşıları benden daha iyi yapmaz, hiç kimse”) istemeden test edilmemiş, deneysel aşıların sokaklara dökülmesinin önünü açıyor. Aynı zamanda, karantinalar ve virüs korku tacirleri, yaklaşan seçimler için (Arizona denetiminin yakında ortaya çıkaracağı gibi) büyük bir sahtekarlığın kapısını açan postayla oy pusulalarının kullanımını teşvik ediyor.

Kasım 2020. Seçim, Trump’ın liderliğinde başladı, ancak sanki bir sihir gibi, hileli oy dalgaları kahrolası bir tsunami gibi geldiğinde sonuçlar bir gecede tersine döndü. Hakimiyet oylama makineleri dolandırıcılığı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Biden seçildi ve Build Back Better artık başlayabilir.

Yıl 2021. Sokağa çıkma yasağı ve maske zorunluluğu devam ederken, aşı zorunluluğu hemen köşede. Yavaş yavaş insanlığın kullandığı hak ve özgürlükler ellerinden kayıp gitmeye başlar. İlaçlar, hiç bitmeyen destekleyici çekimler düşüncesiyle kulaktan kulağa sırıtıyor. Dünya Ekonomik Forumu, toplu aşılamaların sonuçlarını görmekten heyecan duyuyor, çünkü bunlar ölümlere ve büyük kısırlık oranlarına neden olacak ve sonuçta dünya nüfusunun, baştan beri planladıkları gibi, iklim değişikliğiyle mücadeleye yardımcı olma çabasıyla düşmesine yardımcı olacak. Küresel ısınma bir sonraki büyük öcü olacak.

Ağustos 2021. Bir smaç pandemi dolandırıcılığına yardım eden Çin, Amerikan birliklerinin geri çekilmesi üzerine kaynak zengini Afganistan’a verildi. Çin artık afyon üreten haşhaş tarlalarının keyfini çıkaracak, böylece kendi uyuşturucu bağımlısı afyonlarını üretebilecekler (Amerikan Büyük İlaç Şirketi afyondan bıktı, aşı güçlendiricilere geçtiler), ayrıca tüm bu lityum açısından zengin birikintiler de öyle. EV endüstrisini devralabilir.

Sırada ne var? Sosyal kredi puanları? Aşısızlar için Gulag?

Bu bir özet için doğru mu?

…Thapuna tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 19-08-2021 17:47:16

2. Erzincan merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-08-2021 18:05:42

3. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın yeminle iyi, sağolun 19-08-2021 19:52:25

4. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 19-08-2021 22:14:49

5. Bu konu : ” Son Beş Yıl: Bir Özet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 496

6. Trabzon merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-08-2021 01:27:06

7. Hatay dan kimler var. Son Beş Yıl: Bir Özet . Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 178

8. Bu konu : ” Son Beş Yıl: Bir Özet ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 412

9. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 26-08-2021 20:55:41

11. Erzincan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, teşekkürler 28-08-2021 18:13:50

12. Bu konu : ” Son Beş Yıl: Bir Özet ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 329

13. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

14. Bayburt merkezden ben . Slm paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-09-2021 10:57:21

15. Bu konu : ” Son Beş Yıl: Bir Özet ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 345

16. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sağolun 12-09-2021 09:38:30

17. Bu konu : ” Son Beş Yıl: Bir Özet ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 43

18. Bu konu : ” Son Beş Yıl: Bir Özet ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 479

19. Antalya dan kimler var. Son Beş Yıl: Bir Özet . Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 159

Write A Comment