Bunu, 2019’da Birleşik Devletler Uzay Kuvvetlerinin kurulmasıyla birleştirin, bizi bilinçaltında “uzaylılar” ın dünyaya açılmaya hazırlayıp hazırlamadıklarını merak etmeye başlıyorum – ister dost canlısı ister kötü niyetli idk …

Muhtemelen bunu, neden hepimizin “bir araya gelmemiz” ve totaliter şirketler tarafından yönetilen tek bir dünya hükümetini kabul etmemiz gerektiğinin başka bir nedeni olarak kullanacak.

Gönderen … Delusional_Idealist
[comments]

Author

20 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 465

2. Bu konu : ” Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun , Aylin – 77

3. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Kırklareli dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 420

5. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 203

6. Erzincan dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 45

7. İzmir dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , ali – 473

8. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

9. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Merhaba sayfan valla mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 158

10. Kütahya dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, teşekkürler , Hasan – 92

11. Gümüşhane merkezden ben memo. Slm siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 12-02-2021 16:04:37

12. Selam web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Merhabalar web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 365

14. Osmaniye merkezden ben memo. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-03-2021 23:24:43

15. Ardahan dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 59

16. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Afyon dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 66

18. Ardahan merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanki mükemmel, sağolun 22-03-2021 13:28:03

19. Bolu dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, saolun , ahmet – 329

20. Mardin dan kimler var. Son birkaç yılda uzaylılarla ilgili haberlerde büyük bir artış fark eden var mı? . Mrb web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 352

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link