Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi?

“Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi?” üzerine 45 yorum

1. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 11:07:06

2. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım , banu – 288

3. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 14:20:47

4. Kütahya merkezden ben hatice. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-10-2020 14:39:29

5. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 434

6. Bayburt dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 172

7. Rize dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 153

8. Giresun merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 08:34:09

9. Niğde dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 25

10. Rize merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 12:37:43

11. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 01-11-2020 13:01:30

12. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Mrb web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 51

13. Amasya dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 38

14. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 18

15. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 95

16. Kayseri dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 214

17. Bolu dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 17

18. Kilis dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Selam herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 239

19. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 411

20. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 04-01-2021 02:50:03

21. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, tebrikler , doruk – 463

22. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 126

23. Trabzon dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Mrb paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 236

24. Trabzon dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 105

25. Mardin dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 100

26. Kars dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 73

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link