Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi?

“Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi?” üzerine 11 yorum

1. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 11:07:06

2. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım , banu – 288

3. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 14:20:47

4. Kütahya merkezden ben hatice. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-10-2020 14:39:29

5. Bu konu : ” Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 434

6. Bayburt dan kimler var. Son derece bilgili ve her kesimden ordu / hükümet / polis gibi eski silahlı kişilerle açıkça önyargılı olmayan yeni bir buharımız olabilir mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 172

Yorum yapın