Son haftalarda House of Cards sezonlarını rasgele yeniden izliyorum.

Bu tamamen rastlantısaldır, ancak 5. Sezonun bir bölümü, Barışın “bilinen” olandan önce kalmasını sağlamak için Seçim Günü öncesinde (Açılış Günü değil) Ulusal Muhafız birliklerinin her eyaletteki Kongre Binası’na konuşlandırılmasıyla ilgili olarak Başkan ile 50 Valinin tamamının katıldığı toplantıdır tehditler. Komplo yok ama bana görünmez bir kamera bakıp bakmamı sağladı.

Dizi, işlerin gidişatı ve dizide neler konuştukları ile zaman zaman ürkütücü …

“Son haftalarda House of Cards sezonlarını rasgele yeniden izliyorum.” üzerine 7 yorum

1. Şırnak merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 17-01-2021 21:51:56

2. Bu konu : ” Son haftalarda House of Cards sezonlarını rasgele yeniden izliyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun , doruk – 346

3. Bu konu : ” Son haftalarda House of Cards sezonlarını rasgele yeniden izliyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 145

4. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-01-2021 20:17:04

5. Karabük dan kimler var. Son haftalarda House of Cards sezonlarını rasgele yeniden izliyorum. . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 349

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link