Son İntikam: Mike Pence – 46

Yani … Sol, Biden’ın 46. Başkan olacağında ısrar ediyor … Peki ya Trump istifa ederse, 1 Ocak? Sonra Pence, Donald Jr’ı Başkan Yardımcısı olarak atadı ve iki gün sonra istifa mı etti?

Bu devam ederse sol ne kadar öfkelenirdi … Don Jr 47, Ivanka 48, Sarah Palin 49, vb.

“Son İntikam: Mike Pence – 46” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 191

2. Bitlis dan kimler var. Son İntikam: Mike Pence – 46 . Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 262

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 17:38:00

4. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 156

5. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 36

6. Adana dan kimler var. Son İntikam: Mike Pence – 46 . Merhaba sayfanız inan ki mükemmel, tebrikler , Emine – 235

7. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 64

8. Giresun merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-01-2021 07:15:58

9. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 31

10. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 483

11. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-02-2021 15:10:58

12. Karabük dan kimler var. Son İntikam: Mike Pence – 46 . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 6

13. Ağrı dan kimler var. Son İntikam: Mike Pence – 46 . Selam paylaşım vallaha mükemmel, saolun , Hasan – 76

14. Bu konu : ” Son İntikam: Mike Pence – 46 ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 73

15. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, şukuladım 01-03-2021 08:44:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link