İçinde bulunduğumuz savaşta direnmek ve zemin kazanmak için anlaşılması gereken en önemli kavram budur. Kişisel ve toplu olarak verdiğiniz mücadelelerin sebebi budur. Lütfen konseptten nefret etseniz bile hepsini okuyun ve istediğiniz gibi yorum yapın. Zaman tehlikeli hale geliyor ve bu size her şeyden çok yardımcı olacak.

İsa Mesih’in ölümünün bir nedeni var – müteakip diriliş ve birçok mucize, iletişimin bugünden çok daha sınırlı olduğu bir zamanda Orta Doğu’da dünyanın geri kalanına yansıyan şok dalgalarına neden oldu. Her şey gerçekten oldu ve O, olduğunu söylediği kişiydi.

İsa’nın ölümünden sonra, havarilerinin mucizevi bir şekilde hastaları iyileştirdiği ve bilmedikleri dillerde konuşarak müjdenin orman yangını gibi yayılmasına izin verdiği bu kelimenin patlayıcı bir şekilde hızla yayılmasının bir nedeni var. Sözün her şey olduğu, trolleme kavramının olmadığı ve yalan söylemenin iğrenç olduğu bir zamanda bunun olmasının bir nedeni var. Öyle oldu çünkü.

İsa gibi havarilerin gittikleri her yerde takip edilmelerinin ve bireysel ölümlerine kadar köpekler gibi avlanmalarının bir nedeni var çünkü onlar, yapacağını söylediği şeyi tam olarak yapan ve ölümü yenen bu adam hakkında çenelerini kapalı tutmayı reddettiler. Çünkü onun gerçek anlaşma olduğunu biliyorlardı ve zamanlarının okült seçkinleri de öyle… bugün hala farkındalar.

İsa’nın kurban edilmesinin şu anda yaşadığımız kabustan ve bu hayattan sonra ne olacağından bir çıkış yolu olarak sunduğu uzun vadeli/son derece derin/karmaşık/güzel kurtuluş planındaki bariz dini yönün dışında, O, İsa’nın asıl tehdidiydi. kuruluş.

Gittiği her yerde toplumun alt sınıfıyla takılıyordu ve elitlerin bize hükmetmeye devam etmek istiyorlarsa kesinlikle sahip olamayacakları bir birlik mesajı vardı… ve bu güne kadar hala yaptıkları şey bu. . Çeşitli yollarla sürekli bir bölünme kampanyasında oldukları için birlik yoktur (ırk her zaman büyük olmuştur)

Seçkinler İsa’nın hikayesinin doğru olduğunu biliyor. Hiçbirine inanmanızı istemiyorlar çünkü Babil’den beri ya da öncesinde okült yollarla karşı tarafla çalışıyorlar. Hepsine inanıyorlar ve eğer yeterince derine inilirse, bu nihayetinde görmezden gelinmesi imkansız hale gelen bir konu. Kan kurbanları (genellikle çocuklar) ve diğer kara büyü ritüelleri/ibadetleri karşılığında somut sonuçlar (bizim üzerimizde güç) elde ederler.

İsa Mesih onların tüm planını bozuyor. Bu, bizim diyarımızdaki seçkinleri ve onların görünür tayfımızın hemen dışında bulunan efendilerini içerir. Onlar uzun zaman önce gözden düşmüş varlıklardır. Bu alemde tezahür edebilirler ve bunu her zaman alenen yaparlardı. Onlar Annunaki, Yunan ve Roma panteonlarından tanrılar, son zamanlarda çok zorlanan uzaylılar ve liste uzayıp gidiyor.

Mesih, onların işleyişi için bir tehdittir ve bu, toplumumuzun her kesiminde kültürel olarak ondan ne kadar nefret edildiği ve alay konusu olduğu ve düşmanın neden bu kadar övüldüğü (tek göz sembolizmi, 666 sembolizmi, vb.) düşünüldüğünde görülebilir. ). Krishna, Muhammed, Buddha vb. hakkında olumsuz bir damgalama için sürekli bir baskı görmüyorsunuz. Bunlar bir tehdit değil ve birçok durumda gerçeklerden hoş bir sapma değil.

Bizler, görebildiğimiz dünyada, düşman ve görünmeyen dünya tarafından yaratılan eski bir matris benzeri sistem olan, etrafımızda sürdürülen ölümcül ciddi bir savaşın piyonları ve ödülleri (ruhunuz) biziz. Tek yapman gereken tarafsız kalman ve sana sahipler. İyi tarafa katılın ve etkili bir şekilde savaşın. Hayatınızı değiştirecek ve etrafımızda devam eden savaşta size bazı takviyeler sağlayacak.

Kapanışta, sizi gerçekten kızdıracak ve aşağıdaki gibi zekanıza hakaret edecek kırmızı bayrakları hatırlayın: evrim, büyük patlama ve simülasyon teorisi….. biz bir video oyununda yaşayan maymunlar değiliz ve evren ihlal etmedi. termodinamik yasaları ve hiçlikten gelir. Bir Yaratıcınız var, hepinizi seviyor ve O’nunla savaşmanızı istiyor. Savaş, gerçekliğimize her zamankinden daha hızlı bir şekilde kanıyor ve bu her yerde görülebilir. Mesih’i bulursanız, içinde bulunduğumuz matristen gerçekten uyanacaksınız. O, son kırmızı haptır. Hayatınızı sonsuza dek değiştirecek. Gören gözlere ve işiten kulaklara sahip olacaksınız. Çok aşk.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. Slm sayfan cidden iyi, face de paylaştım , doruk – 323

2. Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , hatice – 182

3. Afyon dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 269

4. Karaman dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Slm sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 49

5. İstanbul merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 17-07-2021 21:07:27

6. Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 130

7. Bartın dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 161

8. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Eskişehir dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Mrb paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 318

10. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , – 255

12. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

13. Denizli merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım 03-08-2021 00:39:09

14. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 04-08-2021 16:44:22

15. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım 09-08-2021 02:29:05

16. Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım , – 266

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 274

18. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 15-08-2021 04:33:36

19. Bu konu : ” Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 276

20. Kars dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Merhaba herkese sayfa harbiden güzel, tebrikler , gaye – 278

21. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 412

22. Yalova dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Selamlar web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 309

23. Bilecik merkezden ben ziya. Slm web siteniz valla mükemmel, saolun 02-09-2021 23:33:35

24. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 230

25. Hakkari dan kimler var. Son Kırmızı Hap – Elitlerin Bilmenizi İstemediği Şey – Matrix’ten Çıkmak – Biz Mıyız? . Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 166

26. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Erzincan merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-09-2021 14:38:56

Write A Comment