İşte hayatın gerçekleri. Bu benim son yazım olabilir.

1. Yalan söylüyorsunuz – hükümet size yardım etmiyor.

2. İnsanlar güzel bir gösteri sergiliyor. Ama kapalı kapılar ardında, gerçekte ne yaptıklarını asla bilemezsiniz. Her insan, her bir kişiye yalan söyler.

3. Planı zaten hazırladılar. Sadece araştırın.

4. Herkesle aynı fikirde olmak zorunda değilsin. Kendin için ayağa kalk.

5. Yakında silahları alacaklar.

6. Medyanın amacı korku yaratmaktır. Neyin gerçek olup olmadığını asla bilemezsiniz.

7. Covid kesinlikle saçma. Ne daha önemli? Güvenliğimiz mi yoksa özgürlüklerimiz mi?

8. Asla hiçbir şeye veya kimseye güvenme. Senin paranoyaklığın peşinde olmadıkları anlamına gelmez.

9. Kendinizi korumanıza izin verilir.

10. Ve anlamlisin. Tanrı seni yarattı.

Bu kadar.

24 Comments

1. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-05-2021 22:20:16

2. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

3. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Son Mesajım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 119

5. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler 02-06-2021 04:12:07

7. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, şukuladım 07-06-2021 12:09:48

8. Zonguldak merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 09-06-2021 12:49:24

9. Yalova dan kimler var. Son Mesajım . Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 430

10. Bu konu : ” Son Mesajım ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , ahmet – 345

11. Bu konu : ” Son Mesajım ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 264

12. Bu konu : ” Son Mesajım ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 435

13. Afyon dan kimler var. Son Mesajım . Selamlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , – 194

14. Giresun dan kimler var. Son Mesajım . Selamlar sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 350

15. Bu konu : ” Son Mesajım ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 485

16. Çorum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-07-2021 01:02:09

17. Amasya dan kimler var. Son Mesajım . Merhaba siten cidden iyi, şukuladım , mehmet – 247

18. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten cidden güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 09:59:21

19. Bu konu : ” Son Mesajım ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 189

20. Bayburt merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 14:12:15

21. Ankara dan kimler var. Son Mesajım . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 115

22. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

23. Eskişehir merkezden ben hatice. Selam web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 02-08-2021 04:05:08

24. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link