Silikon Vadisi, ABD tahvil piyasasını, bir güverte yakınındaki en büyük boğa piyasasının devrilme noktasında istikrarsızlaştırmaya çalıştı.

GME’nin kısa sıkışması, S&P endeksini düşük geri çekmenin üzerinde tutmak ve ekonomik çöküşü önlemek için karşı bir çabaydı.

Hükümetteki üst düzey yetkililer, gelişen pazara ayak uydurmak ve geleceğimizde istikrarı sağlamak için finans sektörümüze blockchain teknolojilerini benimsemek için çalışıyorlar.

Gönderen … Pogsimp8008135
[comments]

Author

13 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

2. Bu konu : ” Son olaylara dayalı teoriler yürütmek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 314

3. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

5. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

6. Edirne merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-03-2021 22:20:23

7. Bu konu : ” Son olaylara dayalı teoriler yürütmek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 231

8. İstanbul dan kimler var. Son olaylara dayalı teoriler yürütmek . Selam herkese sayfan cidden çok güzel, teşekkürler , doruk – 499

9. Bu konu : ” Son olaylara dayalı teoriler yürütmek ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 202

10. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link