Güneşin son birkaç yaz çok daha agresif bir ısısı var gibi görünüyor.

Sadece hafızam mı bilmiyorum ama 90’larda yaz ortasında bile güneş çok daha tolere edilebilir ve ‘sarı’ görünüyordu.

Bill bu yüzden mi havaya tebeşir atmak istiyor?

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 324

2. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

3. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım

4. İstanbul merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun 11-04-2021 22:54:21

5. Bu konu : ” Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 366

6. Ankara merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler 18-04-2021 15:48:25

7. Antalya dan kimler var. Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? . Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 64

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

9. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler

10. Gürbüz Reply

Slm web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-04-2021 03:01:07

12. Sinop dan kimler var. Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? . Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 406

13. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? . Selam siteniz yeminle çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 8

14. Erzurum dan kimler var. Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? . Selamlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 98

15. Bingöl merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 02-06-2021 19:02:41

16. Afyon merkezden ben ali. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 09-06-2021 20:03:26

17. Selam herkese siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

18. Merhaba web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

19. Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

20. selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, şukuladım

21. Bu konu : ” Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 434

22. Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2021 16:59:06

23. Bu konu : ” Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım , ziya – 243

24. Bu konu : ” Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 338

25. Iğdır dan kimler var. Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , – 19

26. Bu konu : ” Son on yılda güneş başkalarından farklı mı hissediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, sağolun , banu – 477

27. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link