Son Rush

Bugün Rush Limbaugh şovundaki ses tonunun değiştiğini duyan oldu mu? Chrissy Hines’ın sesi iki sekizli düşmüş gibi geliyordu. Sonra Rushes’in sesi konuşmaya başladı. Sesi de kısıktı. Bölgeden ayrıldığımı falan sandım. Hemen yayın sonunda mı yoksa belirli bir iletim alanı içinde mi değiştirildiğini merak ediyorum.

Bütün bunlar, bugün karısının şimdi öldüğünü açıkladıktan sonra öğleden biraz sonra oldu. Daha sonra America The Beautiful’un Ray Charles versiyonu oynadı. Bir dolgu sunucusu aldı ve üzücü haberi duyurmaya devam etti. Yayın devam etti ve doldurma Rush klipleri çalıyordu. “Ses arızasının” meydana geldiği kliplerden birkaçıydı.

Bir süre önce, sesin tiz bir şekilde geldiği bir acil durum alarm yayını hakkında bir hikaye vardı. İletimde bir hataydı. Sadece bu olabilir mi? Bunun şansı nedir? Brodcaster’ın bunu kasıtlı olarak yaptığına inanmakta zorlanıyorum. İletim tarafında mı hacklendi? Başka bir şey miydi?

En azını söylemek çok garipti. Başka duyan var mı?

RIP Rush.

“Son Rush” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Emine – 10

2. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 27

3. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, şukuladım 18-02-2021 03:26:10

4. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 3

5. Sakarya dan kimler var. Son Rush . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 138

6. Burdur dan kimler var. Son Rush . Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 306

7. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 19-02-2021 10:11:25

8. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 84

9. Mardin merkezden ben gaye. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-03-2021 03:15:48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link