Bugün Rush Limbaugh şovundaki ses tonunun değiştiğini duyan oldu mu? Chrissy Hines’ın sesi iki sekizli düşmüş gibi geliyordu. Sonra Rushes’in sesi konuşmaya başladı. Sesi de kısıktı. Bölgeden ayrıldığımı falan sandım. Hemen yayın sonunda mı yoksa belirli bir iletim alanı içinde mi değiştirildiğini merak ediyorum.

Bütün bunlar, bugün karısının şimdi öldüğünü açıkladıktan sonra öğleden biraz sonra oldu. Daha sonra America The Beautiful’un Ray Charles versiyonu oynadı. Bir dolgu sunucusu aldı ve üzücü haberi duyurmaya devam etti. Yayın devam etti ve doldurma Rush klipleri çalıyordu. “Ses arızasının” meydana geldiği kliplerden birkaçıydı.

Bir süre önce, sesin tiz bir şekilde geldiği bir acil durum alarm yayını hakkında bir hikaye vardı. İletimde bir hataydı. Sadece bu olabilir mi? Bunun şansı nedir? Brodcaster’ın bunu kasıtlı olarak yaptığına inanmakta zorlanıyorum. İletim tarafında mı hacklendi? Başka bir şey miydi?

En azını söylemek çok garipti. Başka duyan var mı?

RIP Rush.

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Emine – 10

2. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 27

3. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, şukuladım 18-02-2021 03:26:10

4. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 3

5. Sakarya dan kimler var. Son Rush . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 138

6. Burdur dan kimler var. Son Rush . Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 306

7. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 19-02-2021 10:11:25

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Merhaba web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 84

11. Edirne merkezden ben . Mrb web siten ciddiyim güzel, şukuladım 01-03-2021 00:08:21

12. Mardin merkezden ben gaye. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-03-2021 03:15:48

13. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 91

14. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 01-03-2021 19:57:26

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Mrb siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 166

16. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 333

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım

18. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

19. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 381

20. Balıkesir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 03-04-2021 12:07:13

21. merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 54

23. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Son Rush . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 25

24. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Son Rush . Mrb paylaşımın inanki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 82

25. Samsun dan kimler var. Son Rush . Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, tebrikler , memo – 313

26. Giresun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-05-2021 11:22:21

27. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , gaye – 199

28. Kocaeli dan kimler var. Son Rush . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 274

29. Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 09-06-2021 11:17:49

30. Bu konu : ” Son Rush ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 348

31. elif yılmaz Reply

Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link