son yakın

“Cennetin Krallığı için tövbe yakındır” Tanrı’ya ve YESHUA’ya inancınızı koyun, onun mükemmel kuzusu ve müjdesi hala yapabiliyorken, çünkü her şeyin sonu hemen köşede

“Çünkü Tanrı dünyayı o kadar sevdi ki, tek Oğlunu verdi, ona iman eden yok olmamalı, sonsuz yaşama sahip olmalıydı.” (Yuhanna 3:16)

… SnooCalculations6486 tarafından gönderildi
[comments]

“son yakın” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” son yakın ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 89

2. Bu konu : ” son yakın ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 474

3. Bu konu : ” son yakın ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 137

4. Bu konu : ” son yakın ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 275

5. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:38:48

6. Bu konu : ” son yakın ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 249

7. Amasya merkezden ben hatice. Slm siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 09-01-2021 10:26:48

8. Bitlis dan kimler var. son yakın . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 176

9. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 16:38:09

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link