Uçak bir drone olabilir mi? Belki de kulelere bir drone uçağı düşürdüler ve sonra onları yıkmak için yıkımı kullandılar?

Gerçi gerçekten önemli değil. Önemli olan bunu kimin ve neden yaptığıdır.

Daha fazla bilgi için Christopher Bollyn’in teröre karşı savaşı anlamlandırmasını izleyin

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Son zamanlarda birçok 9/11 yazısı var ve uçak ya da uçak tartışması her zaman gündeme geliyor. Bir uçak olduğuna inanmana İHTİYACI VAR! Neden? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 109

2. Aksaray dan kimler var. Son zamanlarda birçok 9/11 yazısı var ve uçak ya da uçak tartışması her zaman gündeme geliyor. Bir uçak olduğuna inanmana İHTİYACI VAR! Neden? . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 270

3. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-04-2021 13:45:00

4. Bingöl merkezden ben ali. Selam paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 23-04-2021 09:27:42

5. Bolu merkezden ben ali. Selam web siten valla hoşuma gitti, tebrikler 23-04-2021 20:37:10

6. Bu konu : ” Son zamanlarda birçok 9/11 yazısı var ve uçak ya da uçak tartışması her zaman gündeme geliyor. Bir uçak olduğuna inanmana İHTİYACI VAR! Neden? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 431

7. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Son zamanlarda birçok 9/11 yazısı var ve uçak ya da uçak tartışması her zaman gündeme geliyor. Bir uçak olduğuna inanmana İHTİYACI VAR! Neden? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok güzel, saolun , – 451

9. Amasya merkezden ben doruk. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 06-05-2021 22:33:03

10. Bu konu : ” Son zamanlarda birçok 9/11 yazısı var ve uçak ya da uçak tartışması her zaman gündeme geliyor. Bir uçak olduğuna inanmana İHTİYACI VAR! Neden? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 385

11. Bu konu : ” Son zamanlarda birçok 9/11 yazısı var ve uçak ya da uçak tartışması her zaman gündeme geliyor. Bir uçak olduğuna inanmana İHTİYACI VAR! Neden? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 477

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link