Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz.

Gerçekten, bu sitenin ön kısmında manipüle edilen twitter bildirimleri, memler, siyaset hakkındaki aynı eski yazılar. Çoğunlukla sol eğimli subs tüm turuncu adam ve Amerika Ülkesi kötü daire pislik var, sağ eğimli subs muhafazakar twitter kullanıcı tırnak ya da tekrar tekrar geri eski aynı memes var. Reddit’in geçmişinin günleri çoktan gitti ve gemi bu noktada sızıyor ve batıyor.

“Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz.” üzerine 23 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-08-2020 07:42:24

2. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:57:43

3. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 14:53:38

4. Manisa merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-09-2020 12:05:23

5. Aydın merkezden ben mehmet. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:26:40

6. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 06-10-2020 12:38:07

7. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 11-10-2020 11:04:01

Yorum yapın