Gerçekten, bu sitenin ön kısmında manipüle edilen twitter bildirimleri, memler, siyaset hakkındaki aynı eski yazılar. Çoğunlukla sol eğimli subs tüm turuncu adam ve Amerika Ülkesi kötü daire pislik var, sağ eğimli subs muhafazakar twitter kullanıcı tırnak ya da tekrar tekrar geri eski aynı memes var. Reddit’in geçmişinin günleri çoktan gitti ve gemi bu noktada sızıyor ve batıyor.

Author

67 Comments

1. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, tebrikler

3. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, saolun

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler

5. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-08-2020 07:42:24

6. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, şukuladım 14-08-2020 15:57:50

7. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inan ki iyi, saolun 23-08-2020 07:45:16

9. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:57:43

10. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 14:53:38

11. Bolu merkezden ben banu. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2020 14:29:40

12. Manisa merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-09-2020 12:05:23

13. selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, teşekkürler

15. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa valla çok güzel, face de paylaştım

16. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım

17. Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

18. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Aydın merkezden ben mehmet. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:26:40

20. Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun

22. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 06-10-2020 12:38:07

23. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 11-10-2020 11:04:01

24. Giresun dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 385

25. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 7

26. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, tebrikler , – 266

27. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

28. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bingöl merkezden ben ziya. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, şukuladım 15-11-2020 19:28:11

30. Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

31. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, twitter da paylaştım

32. Amasya merkezden ben hatice. Selam sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 26-11-2020 12:39:29

33. Aydın merkezden ben Aylin. Selam sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-12-2020 02:49:38

34. Tokat merkezden ben . Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:14:44

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Selam web siten inanki mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 149

36. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 487

38. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 92

39. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 342

40. Hatay dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Mrb web sitesi inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 230

41. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 67

42. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Slm sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 316

43. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler , Hasan – 241

44. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

45. Erzincan merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım 11-01-2021 18:55:50

46. Denizli dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Merhaba herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 298

47. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, sağolun

48. Kırklareli dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 314

49. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 313

50. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 81

52. Bayburt dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , memo – 22

53. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

54. Bayburt merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 12:59:13

55. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 451

56. Ordu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 23:42:53

57. Nevşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-03-2021 20:13:05

58. Tunceli dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 220

59. Yalova dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler , mehmet – 7

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 43

61. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

62. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 229

63. Bu konu : ” Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , Emine – 30

64. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Son zamanlarda bu sitede neler oluyor, buralarda başka biri için bir hayalet kasaba gibi mi hissediyor? Sizce hala bu siteyi kaç gerçek kişi kullanıyor ve gönderilerin yüzde kaçı AI tarafından yönlendiriliyor? Burada batan bir gemideyiz. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 159

65. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

66. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 10-05-2021 08:19:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link