Körfez Kıyısında yaşıyorum ve birçok insanın cep telefonu sinyallerinin kesinlikle korkunç olduğunu söylediğini duydum. Bunun 5G’ye geçişle bir ilgisi olduğunu düşünüyor musunuz? Büyük bir komplo mu bilmiyorum ama Körfez Kıyısı boyunca mükemmel bir sinyal aldığımı biliyorum, şimdi yarım mesaj bile gönderemiyorum. bu sana mı oluyor?

30 Comments

1. Batman merkezden ben doruk. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-08-2021 13:34:16

2. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

3. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız harbiden çok güzel, sağolun

5. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 104

6. Amasya dan kimler var. Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 162

7. Adıyaman dan kimler var. Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? . Selamın aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 247

8. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 267

10. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 37

11. Selamlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun

12. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Artvin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-08-2021 17:40:34

14. Malatya merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle güzel, şukuladım 11-08-2021 22:20:16

15. Yozgat dan kimler var. Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? . Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 1

16. Hatay dan kimler var. Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım , ali – 78

17. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 22-08-2021 18:01:03

18. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 404

19. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 357

20. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 112

21. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 355

23. Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun 03-09-2021 01:28:57

24. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 240

25. Bu konu : ” Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 219

26. Kırıkkale dan kimler var. Son zamanlarda cep telefonu servisinin ne kadar kötü olduğunu fark eden var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 339

Write A Comment