Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler?

Son birkaç ayda, bölgemdeki anevrizmalardan ve felçlerden ölen çok sayıda insan tanıdım. Ölen tanıdığım tüm bu insanlar 25-34 yaşları arasındaydı. Hepsi genç ve çoğunlukla iyi durumda. Çoğunun altında yatan herhangi bir sağlık sorunu yoktu. Bu, COVID’nin farkında olmadığımız bir yan etkisi olabilir mi? Başka bir şey mi var? Aynı zamanda bir tesadüf de olabilir. Ancak bu yıldan önce, yaş grubumda inme veya anevrizmadan ölen toplam sıfır kişi tanıyordum ve bu yıl yaklaşık 10 ölüm oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?

“Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler?” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 9

2. Rize dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . Mrb web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 439

3. Uşak merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-12-2020 11:45:06

4. Bu konu : ” Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 355

5. Bu konu : ” Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki iyi, sağolun , – 258

6. Edirne dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 285

7. Isparta dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 11

8. Afyon dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . selamun aleyküm sayfa yeminle iyi, teşekkürler , ali – 172

9. Amasya dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 298

10. Bu konu : ” Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten çok iyi, saolun , ahmet – 222

11. Bu konu : ” Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 117

12. Bu konu : ” Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 13

13. Kırıkkale dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 181

14. Karabük merkezden ben . selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, saolun 14-01-2021 01:26:08

15. Kars dan kimler var. Son zamanlarda çok sayıda anevrizma ve inme ölümü. Teoriler? . Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 93

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link