21 yaşında sağlıklı, çok aktif, iyi bir diyet ve hepsiyim. Son bir haftadır, hayatımı emen bir şey varmış gibi hissediyorum. İyi vakit geçirmek için dışarı çıktığımda bunu düşünmemeye çalışıyorum ama hayatımda hiç böyle hissetmemiştim. Arkadaş grubumda aşı olmayan tek kişi benim (lol’u bilmiyorlar) bu yüzden bunun bununla bir ilgisi olup olmadığını merak ediyorum. CDC, semptomlardan biri olarak yorgunluğu rapor etti; https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2021/06/17/covid-delta-variant-symptoms-spread-and-what-to-look-out-for. html Ama deltayı nasıl test ettiklerini bile duyduğumdan emin değilim. Yaklaşık 3 yıldır hasta olmadım, bu yüzden burada bir dış faktör olduğundan oldukça eminim. Idk, belki ben safım ama böyle hisseden başka biri var mı?

30 Comments

1. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Elazığ dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 209

3. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. Niğde dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 247

5. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Artvin dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 221

8. Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 395

9. Tekirdağ merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 06-08-2021 11:13:30

10. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 23:23:57

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 232

12. Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 158

14. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 173

16. Afyon dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . Selam sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 25

17. Kırklareli dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . Slm web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 317

18. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım

19. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

20. Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 251

21. Kırklareli dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 73

22. Gaziantep dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 83

23. Muş merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 26-08-2021 23:33:20

24. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? . Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 46

25. Edirne merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-09-2021 20:14:00

26. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , memo – 17

28. Bu konu : ” Son zamanlarda enerjisi düşük hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 137

29. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-09-2021 18:54:59

Write A Comment