Geçen haftadır durmadan helikopterler ve polis sirenleri duyuyorum. her gece araba kullandığımda, şehrin etrafında dolaşan en az iki helikopter görüyorum. tuhaf ve alışılmadık. Ben doğu kıyısındayım (MA) ve bir sürü şey var gibi hissettiriyor

Author

18 Comments

1. Düzce merkezden ben banu. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler 26-01-2021 00:55:43

2. Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, tebrikler , emin – 15

4. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 67

5. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 134

6. Şırnak dan kimler var. Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 352

7. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 06-02-2021 18:49:52

8. Trabzon dan kimler var. Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? . Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 468

9. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 139

10. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 464

11. Adana dan kimler var. Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? . Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 168

12. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Uşak dan kimler var. Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 202

14. Ankara dan kimler var. Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 343

15. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 51

16. Kilis merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 18:45:21

17. Bu konu : ” Son zamanlarda evlerinin önünde çok sayıda helikopter duyan var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 257

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link