Kategoriler
Genel

Son zamanlarda her şey bana ulaşmaya başlıyor.

Adamım uyandığımdan beri gerçeği çok iyi idare ediyorum ama son birkaç gündür dürüst olmak gerekirse her şey bana ulaşıyor. Hiç umut yokmuş gibi hissediyorum ve kendimi ölüm hakkında çok düşünürken ve hayatımda sevdiğim insanlardan ayrılmış olarak buluyorum. Bilincimizin ölümden sonra yaşandığını gösteren bazı kanıtlar gördüm, ancak bu boyuttaki şeylerin ne kadar kötü olduğunu (bu konuda düşünürseniz, bu boyuttaki her şey birbirini öldürmek ve tam anlamıyla birbirini yemek için kablolu) acıyı ve yalanları tekrar yaşamak için buraya geri dön. Burası dürüstçe cehennem gibi görünüyor ve doğumdan beri asla daha yüksek bilinç seviyelerine ulaşmamak için zehirlendi. (Epifiz Bezi) Beni daha da rahatsız eden şey, hayatta sevdiğim insanları asla uyandırmamam, aslında sisteme botlar. Asla yükselmeyeceğiz çünkü bu dünya% 90 botlar .. sadece berbattı.

“Son zamanlarda her şey bana ulaşmaya başlıyor.” için 20 yanıt

İstanbul merkezden ben mehmet. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 10-06-2020 01:47:53

Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-06-2020 14:28:19

Artvin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-07-2020 01:48:52

Konya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:18:59

Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-07-2020 15:50:15

Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 15-07-2020 21:35:28

Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 16-07-2020 16:16:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir