Bu yüzden, Grönland’da bir deniz canlısının içinde filme çekerken bir deniz yaratığına rastlayan bazı adamlar hakkında bir video yayınlamaya çalışıyorum ve videomun kaldırılmasıyla ilgili bu bot mesajını almaya devam ediyorum. İşte gidiyor…

https://youtu.be/bSG3kPa-jOU

Bu, NOOA’daki o adamın son ifşalarıyla mı ilgili ?!

Author

18 Comments

1. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 20-01-2021 20:08:12

2. Düzce merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler 20-01-2021 20:11:37

3. Bu konu : ” Son zamanlarda NOOA ifşa ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 251

4. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Son zamanlarda NOOA ifşa ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 93

6. Kars dan kimler var. Son zamanlarda NOOA ifşa . Mrb sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 141

7. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Son zamanlarda NOOA ifşa . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 44

8. selamun aleyküm sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Son zamanlarda NOOA ifşa ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 62

10. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-02-2021 04:50:15

11. Bolu dan kimler var. Son zamanlarda NOOA ifşa . Mrb sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , gaye – 92

12. selam arkadaşlar siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

13. Balıkesir dan kimler var. Son zamanlarda NOOA ifşa . Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , Emine – 210

14. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Eskişehir dan kimler var. Son zamanlarda NOOA ifşa . Selam web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 486

16. Bu konu : ” Son zamanlarda NOOA ifşa ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 30

17. Bu konu : ” Son zamanlarda NOOA ifşa ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 364

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link