Burada biri modern aileyi izlediyse, onun evine gittikleri ve bir kase çaldıkları o bölümü hatırlıyor musunuz? ve arkadaşları kaçırıldı ve kaseyi geri istedi, başka kimse bu yan hikayenin tuhaf olduğunu düşünüyor? Şova uymuyor ve düşük anahtar süper süper ürkütücüydü, bu yönetmenler bize onun gerçekte ne olduğunu anlatmaya mı çalışıyor yoksa sadece benim çok derin mi oluyorum? Demek istediğim, arkadaşlarının elektriği verildi, tonun bana çok garip geldiğini düşündüm (düzenle) sadece birkaç klip bulmaya çalıştım ve hiçbirini bulamıyorum …..

… imConzor tarafından gönderildi
[comments]

Author

6 Comments

1. Şırnak merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-04-2021 22:43:18

2. Bayburt dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 285

3. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 29

4. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler , – 420

5. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link