Burada biri modern aileyi izlediyse, onun evine gittikleri ve bir kase çaldıkları o bölümü hatırlıyor musunuz? ve arkadaşları kaçırıldı ve kaseyi geri istedi, başka kimse bu yan hikayenin tuhaf olduğunu düşünüyor? Şova uymuyor ve düşük anahtar süper süper ürkütücüydü, bu yönetmenler bize onun gerçekte ne olduğunu anlatmaya mı çalışıyor yoksa sadece benim çok derin mi oluyorum? Demek istediğim, arkadaşlarının elektriği verildi, tonun bana çok garip geldiğini düşündüm (düzenle) sadece birkaç klip bulmaya çalıştım ve hiçbirini bulamıyorum …..

… imConzor tarafından gönderildi
[comments]

Author

26 Comments

1. Şırnak merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-04-2021 22:43:18

2. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 285

3. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 29

4. Selam sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler , – 420

6. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-05-2021 12:19:20

9. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 472

10. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 25-05-2021 10:49:18

11. Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Mardin dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . Merhaba paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 171

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Çankırı dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 38

15. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Selam web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 330

16. Bartın merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 09-06-2021 23:27:13

17. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 335

18. Kilis merkezden ben Emine. Slm web sitesi gerçekten güzel, şukuladım 23-06-2021 19:23:39

19. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım , doruk – 465

20. Niğde merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, saolun 30-06-2021 14:25:30

21. Tokat dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . Selam sayfa valla dikkat çekici, saolun , ahmet – 266

22. Tekirdağ dan kimler var. Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm . Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 68

23. Bu konu : ” Son zamanlarda oprah hakkında daha fazla konuşma gördüm ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 164

24. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link