Son zamanlarda projenin gerçeklerini gözden düşürmek için bu denizaltına büyük baskı. Belki de Epstein haberlerini örtbas eden grup yüzünden Fox News’e inanmamalıyız.

İnsanların neden Epstein örtbasını bozan grubun oy vermek için onlara 10 bin ödediğini iddia ettiği bir tilki haber makalesi yayınlamayı kanıt olarak saydığını merak ediyor musunuz?

“Project Veritas oy vermem için bana 100 bin ödedi! Bir haber istiyorum!” Gördün mü, şimdi de Veritas’ın bana ödediği kadar makaledeki kişi kadar kanıtın var.

MSM sağlam bir kaynak değildir. Hadi, bu bir komplo subayı. Bundan daha iyiyiz.

“Son zamanlarda projenin gerçeklerini gözden düşürmek için bu denizaltına büyük baskı. Belki de Epstein haberlerini örtbas eden grup yüzünden Fox News’e inanmamalıyız.” üzerine 8 yorum

1. Giresun merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 07-10-2020 00:44:49

2. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 07-10-2020 03:39:58

3. Mersin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 04:32:35

Yorum yapın