Bu soruyu sormak için ne istersen beni ara, ama bu metni açık fikirli bir şekilde okuyabilirsen çok sevinirim!

Doğrudan hikayeye. Bu hafta boyunca şehir merkezinde dolaştım ve yasal olarak zombilere benzeyen birkaç insan gördüm. Aka yürüyen ölüler.

Her şey, ben bir parkın çıkışına giden yolda yürürken bana odaklanmaya başlayan bir adamla başladı. Daha sonra gece konaklama masraflarını karşılamasına yardımcı olmak için yedek 5 € olup olmadığını sordu. İlk başta, onun sıradan bir evsiz olduğunu düşündüm (bu oldukça zengin şehirde hiçbir zaman görünürde evsiz insan olmamasına rağmen). Ama cüzdanımı çıkarırken korkunç bir şey fark ettim. Bu adamın ağzının köşelerinde kurumuş kan lekeleri vardı. Ona 5 doları verdim ve hızla uzaklaştı.

O günün ilerleyen saatlerinde tren istasyonunda eve trenimi bekliyordum. Biraz vakit geçirmek için platformun en ucunda bir sigara yakmaya karar verdim. Diğer tüm insanlardan çok uzak durdum. Ve orada. Kesinlikle hiçbir yerde, eski püskü giysiler içinde Çinli görünümlü bir adam, gözlerinde lazer odağıyla ve onun yaşındaki bir adam için olağanüstü bir yürüme hızıyla bana doğru yürüdü. Bana (tıpkı 5 dolarlık adam gibi) yemek için tam olarak 2 € alabileceğini sordu. Sol ön tarafında sadece 1 dişi vardı. Ve perişan ve tozlu görünen mavi bir takım elbise giymişti.

Şimdi olay şu. Daha önce çok sayıda evsiz insanla mücadele eden bölgelerde yaşıyordum. Hayatımda kaç kez dilenciler tarafından sokaklarda bana yaklaşıldığına dair hiçbir fikrim yok çünkü hükümetler onlara gerektiği gibi yardım edemiyorlardı. Bu yüzden bazılarıyla konuşmaya yabancı değilim. Bunu söyleyeyim. Bu iki adam dilenci değildi. Yalnızca görünüşlerine göre birden fazla şey göze çarpıyordu. İnanılmaz bir güvenle konuştular, düz bir duruş sergilediler ve her ikisi de talep benden paramı istedi. Etraflarında bir şeylerin bozuk olduğunu hissettim ama parmağımı koyamadım.

Sonra bugün süpermarkete doğru yürüdüm. Ve yemin ederim, bana iki “dilencimi” hatırlatan en az 3 kişi gördüm. Eski püskü giysiler, kaotik saçlar ve gözlerinde bir ölüm bakışı. Hepsinin en komik yanı, gözlerinin yine bana bakmasıydı.

Peki ya bu insanlar … zombiyse?

https://www.google.nl/amp/s/amp.theguardian.com/world/2020/nov/25/culled-mink-rise-from-the-dead-denmark-coronavirus

Bu, şimdi covid tarafından öldürülen insanların başına da gelebilir mi?

… HumbleEmpress tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla iyi, sağolun , gaye – 452

2. Sivas merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler 12-03-2021 17:57:10

3. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun 13-03-2021 12:23:40

4. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bolu merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-03-2021 19:22:33

6. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Siirt merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, şukuladım 30-03-2021 21:35:05

8. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

9. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 06-04-2021 12:05:49

10. Bu konu : ” Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 19

11. Kütahya dan kimler var. Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 264

12. Bu konu : ” Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 141

13. Yozgat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 05-05-2021 21:03:57

14. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, teşekkürler , Gürbüz – 456

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 56

16. Kayseri dan kimler var. Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? . Merhaba herkese siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 386

17. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

18. Samsun merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2021 21:08:04

19. Bu konu : ” Son zamanlarda sokaktaki insanlar gibi zombi fark eden oldu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, face de paylaştım , – 169

20. Niğde merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 15-07-2021 14:50:31

21. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 16-07-2021 13:11:53

22. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

23. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 22-07-2021 07:52:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link