İlk olarak bir hafta önce gece yarısında süper alçak uçuşları daireler halinde ve gece yarısından sonra olduğunu düşünerek her yerde gördüm. Ve tam bu gece işten ayrılırken, büyük bir uçak çalıştığım yerin hemen üzerinde çok çok alçaktan uçtu ve neredeyse sessizdi. Ben baktım ve FBI hakkında 13 sahte şirketi video gözetleme ile uçurulan bu gözetleme uçaklarına paravan olarak kullanan ve cep telefonu verilerinizi toplayabilen pek çok haber var .. Daha da tuhafı şu ki, Ortabatı ve lanet olası kimse, kim bilir ne için orada yüzdükleri keşif balonlarını bilmiyor?

https://mashable.com/article/military-giant-surveillance-balloons-midwest/

Author

9 Comments

1. Kilis dan kimler var. Son zamanlarda tamamen karanlıkta çok alçaktan uçan uçak gördünüz mü? . Selamlar siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 249

2. Hatay merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler 26-03-2021 08:56:52

3. Samsun merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, saolun 26-03-2021 17:50:36

4. Kırıkkale dan kimler var. Son zamanlarda tamamen karanlıkta çok alçaktan uçan uçak gördünüz mü? . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 97

5. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım

6. Kocaeli dan kimler var. Son zamanlarda tamamen karanlıkta çok alçaktan uçan uçak gördünüz mü? . Mrb web siten vallaha güzel, sağolun , doruk – 200

7. Kayseri merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-04-2021 16:28:22

8. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Son zamanlarda tamamen karanlıkta çok alçaktan uçan uçak gördünüz mü? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 366

9. Van dan kimler var. Son zamanlarda tamamen karanlıkta çok alçaktan uçan uçak gördünüz mü? . Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 344

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link